Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, centrala proprie, situat judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4, intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 52 mp utili. Compartimentare: - ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandate | parter | renovat | acces facil | zona Soarelui
15

Daca iti doresti un apartament decomandat, spatios si accesibil, aceasta proprietate de 2 camere, situata la parter și cu 50 mp, te asteapta intr-o zona linistita si bine conectata. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil renovat, ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Zona  Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9
2

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 50mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 48 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, detalii, ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
32

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

1385 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
60

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament 1 camera in zona Soarelui,cu balcon,complet mobilat si utilat modern,cu o suprafata de 36 mp,la etajul 2. Este aproape de mijloace de transport,parcuri,scoli,facultati,magazine,fiind situat intr-o zona buna ca si investitie. Pentru orice informatie sau alte detalii suplimentare,va ...

1528 EUR/m2 | 36 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
43

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
22

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui
3
69

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Soarelui. Garsoniera are o suprafata utila de 32mp. Garsoniera a fost recent renovata, nefiind locuita dupa renovare. Amplasarea imobilului ofera acces facil catre punctele cu interes major din zona, ...

1406 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, zona Soarelui, ideal locuinta sau investitie
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
9

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere in Timisoara | Zona Soarelui, Mobilat si Utilat
8
3

Un apartament luminos si bine intretinut, gata de mutare, ideal pentru confortul zilnic sau o investitie sigura intr-o zona foarte cautata din Timisoara! Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1990, ...

1553 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere, 2 balcoane si parcare – Zona Soarelui
11

Descopera confortul unui apartament luminos si eficient compartimentat, situat intr-o zona apreciata din Timisoara, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat ...