Promovat
Apartament 2 camere - Zona  Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9
2

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

1902 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
6
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
6

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui
6

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui

Garsoniera are 13 mp este situat în zona Soarelui lângă parc ,școală 30 ,magazine ,este la etajul4 blocul avand acoperis.In Cf este trecut ca aprtament este in bloc de apartamente.Caldura este de la Colterm are plita electrica, masina spalat rufe și frigider este micuța dar dotata cu tot.Mobilierul și ...

2877 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
38

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1983, structura este de beton, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1982, structura este de beton, ...

2555 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza
9

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza, mansarda cu ACOPERIS de TIGLA, clima, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, DECOMANDAT, 99.500 eur negociabil, tel. 0750182615

1951 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui
3
71

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Soarelui. Garsoniera are o suprafata utila de 32mp. Garsoniera a fost recent renovata, nefiind locuita dupa renovare. Amplasarea imobilului ofera acces facil catre punctele cu interes major din zona, ...

1406 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.