Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, centrala, etaj 1. Sud Plaza
14
6

Apartament 3 camere,2 bai, centrala, etaj 1. Sud Plaza

Apartament 3 camere, 2 băi – Zona Soarelui Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere și 2 băi, situat la etajul 1 din 4, într-o zonă foarte căutată – Soarelui, vis-a-vis de Sud Plaza și Hotel Zet. Locuința este complet mobilată, dispune de centrală proprie și balcon, fiind ideală atât pentru locuit, ...

1533 EUR/m2 | 76 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 48 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, detalii, ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
6

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 85000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1290 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5
1

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
2

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Soarelui
3
3

Apartament 1 camera zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 1 camere in zona Soarelui, 47 mp, la etajul 2, in zona linistita, centrala proprie. Parcuri- padurice, parcul Soarelui. Magazine- Market (in fata blocului), Lidl, Auchan, Profi, Penny. Farmacie (in fata blocului). Spitalul judetean, Casa Austria (ambele la 5 minute de bloc). Scoli- ...

1277 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Decomandat, 54 mp, linga parcul padurice
7

Decomandat, 54 mp, linga parcul padurice

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Soarelui, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 54 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei 1985, structura de beton, material ...

1969 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui
14
3

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Soarelui. Pret : 78 000 euro Desi in acte este trecut ca apartament cu 2 camere,sufrageria a fost impartita in doua camere cu intrari separate. oferind astfel un plus de utilitate si confort pentru o familie sau pentru investitie. Cu ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
38

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui
11

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament complet mobilat și utilat, decomandat cu 3 camere situat în zona Soarelui, langa generala 30. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile, acest apartament decomandat din zona Soarelui ...

1794 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 5 camere si 2 bai, etaj 2 | Buziasului
16
1

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de-a dreptul deosebit, cu 5 camere, situat la etajul 2, într-o zonă de mare interes din Timișoara – Calea Buziașului. Localizarea reprezintă unul dintre marile avantaje ale proprietății. Apartamentul beneficiază de acces rapid către Complexul ...

2104 EUR/m2 | 95 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea