Promovat
Apartament cu 4 camere, 2 bai, etaj intermediar, zona Soarelui
7

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere si 2 bai situat in zona Soarelui . Apartamentul are o suprafata generoasa de 86 mp si este compartimentat astfel : -Hol de acces -Bucatarie separata -Dormitor cu balcon -Baia principala -2 Dormitoare -Living - Baie de servici Pe ...

1628 EUR/m2 | 86 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Rebreanu Spatiu Comercial Lux | S+P+1E 756mp | 9 Parcari Subterane
6

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un spațiu comercial premium, S+P+1E, situat într-o zonă cu vizibilitate maximă, pe Bulevardul Liviu Rebreanu, într-un bloc nou, modern, cu 11 etaje. Locația beneficiază de un trafic intens, atât auto, cât și pietonal, fiind ideală pentru o varietate ...

1177 EUR/m2 | 756 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
4

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, bloc anvelopat,  Soarelui, Timisoara
5

Apartament 1 camera, bloc anvelopat, Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, 50 mp utili, etaj 3 - Soarelui
4

ID: P2687 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 5mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
64

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartamet 3 Camere 2 Bai Full Decomandat Centrala Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, 2 bai, o baie fiind cu geam si cea de serviciu cu aerisire, centrala proprie, geamuri termopan cu rulouri, parchet de lemn masiv, su: 64, 26 mp, plus balcon de 3, 48mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
4
130

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, et2, zona Soarelui
1
4

Proprietar vând apartament 2 camere Zona Soarelui Apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2. Compartimentare practică Ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție Aproape de magazine, mijloace de transport,scoli și puncte de interes Două școli în apropiere și grădiniță ...

2020 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
3
4

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Va oferim spre vanzare in zona Soarelui un apartament cu o camera. Aveti in apropiere mijloace de transport si complex comercial Sud Plazza. Apartamentul este la etajul 3 si are o suprafata utila de 37mp. Se vinde ca in poze. Sunati pentru a viziona.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui
5
45

de vanzare apartament cu doua camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1462 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 48 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, detalii, ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
31

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

1385 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Soarelui
3
4

Apartament 1 camera zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 1 camere in zona Soarelui, 47 mp, la etajul 2, in zona linistita, centrala proprie. Parcuri- padurice, parcul Soarelui. Magazine- Market (in fata blocului), Lidl, Auchan, Profi, Penny. Farmacie (in fata blocului). Spitalul judetean, Casa Austria (ambele la 5 minute de bloc). Scoli- ...

1277 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

0%! Apartament cu 3 camere, 79mp + balcon de 36mp + Pod, zona Soarelui
20
3

Comision 0! IMOBLU ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, contructie 2011, imobil dotat cu LIFT, P+4+Pod, la etajul 4, cu intrare în pod din apartament. - Suprafata utila 79mp + balcon de 36mp - 1 Loc de parcare propriu - Centrala termica - Clima Compartimentare: - hol - living generos open-space ...

2404 EUR/m2 | 79 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea