Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.
16

Langa Scoala 30. Bloc izolat. Etaj 2. Model cu 2 bai.

De vanzare, langa scoala 30, zona Soarelui, la etajul 2 intr-un bloc anvelopat, model cu 2 bai, bucatarie spatioasa, dressing, balcon inchis, amenajat complet, cu centrala proprie, clima, partial mobilat si utilat, 139000 Euro, negociabil. 0755793075

2106 EUR/m2 | 66 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 5 camere si 2 bai, etaj 2 | Buziasului
16

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de-a dreptul deosebit, cu 5 camere, situat la etajul 2, într-o zonă de mare interes din Timișoara – Calea Buziașului. Localizarea reprezintă unul dintre marile avantaje ale proprietății. Apartamentul beneficiază de acces rapid către Complexul ...

2104 EUR/m2 | 95 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

VANZARE APARTAMET SOARELUI. Numar de camere: 2. Proximitati: statii de autobuze la 5-7min de mers pe jos, scoli, magazine. Compartimentare: decomandat. Suprafata utila: 52mp. Etaj: 2 (parter+4 etaje). An constructie: 1990. Se accepta si credit. Va asteptam la o vizionare.

1692 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Braytim-Timisoara. Etaj 1. Finalizat. Terasa mare.
12
1

Vand apartament cu doua camere, situat in bloc NOU, finalizat, izolat termic exterior, cu fatada ventilata, in zona Braytim-Timisoara, aproape de LIDL. ETAJ 1, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 9 mp. Centrala termica proprie VIESSEMANN, cu incalzire prin pardoseala, termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2443 EUR/m2 | 53 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
56

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui
4
131

De vanzare apartament cu o camera zona Soarelui

Vand apartament cu o camera decomandat,35mp, etajul 2 5 cu boxa la subsolul blocului de 10 mp,(trecuta in cf) apartamentul beneficiaza de multiple imbunatatiri cum ar fi:usi la comanda, geamuri termopane , gresie, faianta, parchet totul nou. Merita vazut ! Pretul este negociabil in limita bunului si ...

1457 EUR/m2 | 35 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
43

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui