Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
14

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - bucatarie mobilata - zona Soarelui - Sud Plaza
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc cu 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 44 m². Compartimentarea este open space, oferind ...

2261 EUR/m2 | 44 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai , 2 balcoane,zona Soarelui
11

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Soarelui, spatios si luminos. Model mare, cu vedere pe 2 parti.Apartamentul este situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje,. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de statia de autobuz, ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, bloc anvelopat,  Soarelui, Timisoara
5

Apartament 1 camera, bloc anvelopat, Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 48 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, detalii, ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
6

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
30

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Se ofera spre vanzare apartament decomandat cu doua camere, foarte spatios, luminos, balcon, complet mobilat si utilat modern. Imobilul are o suprafata de 52 mp, dispune de centrala proprie, la etajul 3. Este aproape de mijloace de transport, parcuri, facultati. Zona buna si ca investitie. Alte informatii, ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 85000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1290 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5
1

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui
5
21

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui,suprafata de 46 mp,la etajul 4,se vinde complet utilat si mobilat . Se afla intr-o zona relativ linistita, in apropiere aflandu-se mijloace de transport in comun,magazien,farmacii,etc. Acesta dispune de centrala proprie si clima. Persoanele interesate ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
2

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Soarelui
3
3

Apartament 1 camera zona Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 1 camere in zona Soarelui, 47 mp, la etajul 2, in zona linistita, centrala proprie. Parcuri- padurice, parcul Soarelui. Magazine- Market (in fata blocului), Lidl, Auchan, Profi, Penny. Farmacie (in fata blocului). Spitalul judetean, Casa Austria (ambele la 5 minute de bloc). Scoli- ...

1277 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Decomandat, 54 mp, linga parcul padurice
7

Decomandat, 54 mp, linga parcul padurice

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Soarelui, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 54 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei 1985, structura de beton, material ...

1969 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
3
10

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Soarelui,pe strada Astrilor,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,fiind utilat si mobilat complet nApartamnetul este situat in imediata apropiere de diverse centre comerciale precum ProfiCity,SunPlaza,mijloace de transport in comun,etc. Persoanele ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui
14
3

Apartament cu 2 camere decomandat etaj 4 zona Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat in zona Soarelui. Pret : 78 000 euro Desi in acte este trecut ca apartament cu 2 camere,sufrageria a fost impartita in doua camere cu intrari separate. oferind astfel un plus de utilitate si confort pentru o familie sau pentru investitie. Cu ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera Renovata Soarelui
7
38

Garsoniera Renovata Soarelui

YouPro.ro va propune spre vanzare garsoniera zona Soarelui situata pe strada Cerna la etajul 3, amenajata,utilata, mobilata, in suprafata de 22 mp, renovata in urma cu 1 an, garsoniera are si debara. Bloc linistit, cheltuieli de intretinere mici, se lasa cu tot cu mobila si electrocasnice.Pretul solicitat ...

1895 EUR/m2 | 22 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui
11

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament complet mobilat și utilat, decomandat cu 3 camere situat în zona Soarelui, langa generala 30. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile, acest apartament decomandat din zona Soarelui ...

1794 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 5 camere si 2 bai, etaj 2 | Buziasului
16
1

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de-a dreptul deosebit, cu 5 camere, situat la etajul 2, într-o zonă de mare interes din Timișoara – Calea Buziașului. Localizarea reprezintă unul dintre marile avantaje ale proprietății. Apartamentul beneficiază de acces rapid către Complexul ...

2104 EUR/m2 | 95 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea