Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere, etaj 2, boxa si garaj, zona Steaua, Timisoara
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, localizat in zona Steaua. Apartamentul se afla la etajul 2 si are suprafata utila de 100 mp. Compartimentare: - hol intrare cu debara - bucatarie cu camara - living cu balcon - hol cu dressing - dormitor 1 matrimonial ...

1619 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatment cu 2 camere in zona Steaua
4
6

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Steaua,la etajul 1,suprafata de 46 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este situata in apropierea centrelor comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Se ofera o parcare in pret si este usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic !

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera complet renovata - Zona Steaua
4
1

Garsoniera complet renovata - Zona Steaua

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 15 mp, complet renovata in zona Steaua - Timisoara. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - baie - camera Ideal de inchiriat studentilor sau tinerilor aflati la inceput de drum. Pret solicitat: 23.500€ Pentru mai multe detalii ...

1567 EUR/m2 | 15 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Zona Steaua
4
3

Apartament 2 camere Zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat cu o suprafata de 60 m2. Apartamentul are un balcon , un hol , bucatarie . Este dotat cu centrala proprie pe gaz,parchet laminat,gresie ,faianta,geamuri PVC. Se vinde complet mobilat si utilat. Zona Steaua langa shopping city ! Etaj 4.

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua
6
11

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua

De vanzare Apartament Steaua. -doua balcoane inchse si izolate -etaj 1 -suprafata 57mp -clima -complet renovat -bucatarie mobilata si utilata -living mobilat -hol mobilat -baie mobilata -incalzire Colterm -aproape de magazine, scolii, gradinite, transport in comun. Mai multe informatii sau detalii ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Steaua
3
27

de vanzare garsoniera in zona Steaua

Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

1481 EUR/m2 | 27 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Zona Steaua
12
4

Apartament cu 2 camere Zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, spatios, 65mp utili, zona Steaua - ID V4916
20
1

ID intern: V4916 Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, langa Shopping City aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata
11
24

Zona Steaua, Amenajata, Mobilata, Utilata

Oferim spre vanzare o garsoniera 21 mp utili, situata la etajul 4 in zona STEAUA, Str. ETERNITATII. Garsoniera este compusa din hol, bucatarie, baie si camera. Locuinta dispune de toate utilitatile: apa, curent, canalizare si se vinde mobilata si utilata conform pozelor. Pret 27900 euro+ comisionul agentiei. tel. ...

1329 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

!!! Centrala proprie...1 camera et 2...SU=39mp
7

!!! Centrala proprie...1 camera et 2...SU=39mp

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 1 camera model mare de 39mp si decomandat, la etajul 2 din 4, bloc din 2001, in zona Steaua in apropiere de Shopping City si de mijloace de transport in comun amenajat , cu centrala termica proprie, mobilat si utilat ca si in poze. Pret 68 500 euro ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, etaj 1,  foarte aproape de Shopping City
6

Apartament 1 camera, etaj 1, foarte aproape de Shopping City

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 1 camera decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 1 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de Shopping City, parcuri, scoli, gradinite si centre comerciale. Apartamentul ...

1776 EUR/m2 | 38 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, etajul 3, zona Steaua, Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Steaua. Apartamentul este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - Living - Baie cu cada - ...

1517 EUR/m2 | 60 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament luminos cu 1 camera și bucătărie închisă, bloc nou | Steaua
11
1

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament modern, cu 1 camera, complet mobilat și utilat, situat în Steaua, ideal pentru locuit dar și pentru investiție. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament decomandat ...

1459 EUR/m2 | 37 m2

steaua, Timisoara, Timis

Vând apartament 4 camere Steaua
5

Vând apartament 4 camere Steaua

Vând apartament 4 camere, 2 balcoane ,2 băi, 100mp cu centrala proprie, etajul 2 zona Steaua, mobilat.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
4

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

Steaua, Timisoara, Timis

Comision 0%, Oportunitate Rara, Teren 500mp 2 Fronturi, Zona Sagului
3
8

Ești în căutarea locației perfecte pentru următorul tău proiect imobiliar sau pentru casa visurilor tale, fără a face compromisuri la capitolul accesibilitate? Vă propunem spre vânzare, în reprezentare exclusivă și cu COMISION 0%, un teren intravilan strategic poziționat în zona Sagului/Steaua, Timișoara, ...

500 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatment cu 2 camere in zona Steaua
4
6

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Steaua

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Steaua. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Steaua, aproape de Shopping City, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 1985, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Steaua
6
2

Apartament cu 2 camere in zona Steaua

1436 EUR/m2 | 47 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua
4
3

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua

Steaua, Timisoara, Timis

Salvează căutarea