Promovat
Apartament cu 3 camere, la demisol inalt , zona Steaua
8
2

Apartament cu 3 camere, la demisol inalt , zona Steaua

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere la demisol inalt,luminos, situat in zona Steaua. Apartamentul are o suprafata de 80mp utili,se preteaza pentru investitie. Compartimentare: Parter: -Hol; -Bucatarie -3 dormitoare -2 bai cu dus Confortul termic este asigurat de centrala ...

904 EUR/m2 | 83 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera spatios de vanzare, in zona Steaua, Timisoara
6
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios, ideal pentru locuinta personala sau investitie, situat in zona Steaua. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 39 mp • Compartimentare decomandata • Etaj: 1/4 • Centrala termica proprie • Luminos, cu structura ...

1846 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
13

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere | Zona Steaua
10
8

Apartament 3 camere | Zona Steaua

Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Casa individuala 3 camere | Zona Steaua
10
3

Casa individuala 3 camere | Zona Steaua

Favorit Estate vă propune spre vânzare o casă individuală cu 3 camere, situată în zona Steaua, într-o locație liniștită și cu acces facil către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea are o suprafață utilă de 70 mp și este amplasată pe un teren cu o curte de aproximativ 170 mp. Compartimentarea ...

1743 EUR/m2 | 70 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Steaua
6
2

Apartament cu 2 camere in zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

1436 EUR/m2 | 47 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Steaua decomandat amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat in zona Steaua. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 4 etaje (construit în anii 80). Avand o suprafata utila de 100 mp, apartamentul este compus din 4 camere, 2 bai, o bucatarie, 2 balcoane si un coridor. Apartamentul este renovat complet ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera in zona Steaua
3
27

de vanzare garsoniera in zona Steaua

Se ofera spre cumparare o garsoniera in zona Steaua. Suprafata: 27mp. Etaj: 2. Puncte de interes: transport in comun, magazine, Shopping City, scolii. Compartimentare: semi-decomandat. Disponibilitate: imediata. Va asteptam la o vizionare! Sunati la numarul de telefon afisat!

1481 EUR/m2 | 27 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua
6
11

De vanzare apartament cu 2 camere zona Steaua

De vanzare Apartament Steaua. -doua balcoane inchse si izolate -etaj 1 -suprafata 57mp -clima -complet renovat -bucatarie mobilata si utilata -living mobilat -hol mobilat -baie mobilata -incalzire Colterm -aproape de magazine, scolii, gradinite, transport in comun. Mai multe informatii sau detalii ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera foarte spatios zona Steaua langa Shopping City etaj 1
4

Vând apartament cu 1 cameră,foarte spatios,decomandat, situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla construit in 1989,in zona Steaua, foarte aproape de City Mall. Apartamentul este amenajat avand parchet de trafic intens,gresie,faianta,geamuri termopan,usa metalica la intrare,cu ...

1878 EUR/m2 | 37 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Zona Steaua
12
4

Apartament cu 2 camere Zona Steaua

Steaua, Timisoara, Timis

Decomandat 3 camere vis-a-vis de Noul Mall
16

Decomandat 3 camere vis-a-vis de Noul Mall

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Steaua,cu vedere catre Noul Mall ( Shopping City ). Este disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Bloc cu acoperis de tigla din constructie,an 1989,cu elemente de siguranta suplimentare. Magazie ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

steaua, Timisoara, Timis

Fara Comision Teren Intravilan Steaua
2
2

Fara Comision Teren Intravilan Steaua

FARA COMISION!!! YouPro.ro va propune spre vanzare teren intravilan de 1535 mp cu front stradal de 24 ml. Pretul solicitat de proprietar este de doar 100 euro per mp. FARA COMISION!!!

1,535 m2

steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament luminos cu 1 camera și bucătărie închisă, bloc nou | Steaua
11
1

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament modern, cu 1 camera, complet mobilat și utilat, situat în Steaua, ideal pentru locuit dar și pentru investiție. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament decomandat ...

1459 EUR/m2 | 37 m2

steaua, Timisoara, Timis

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua
8
2

1 cam dec centrala proprie mobilat si utilat Steaua

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 36 mp, centrala proprie, aer conditionat, situat la etajul 4 cu inca un etaj deasupra pentru acces in pod, mobilat si utilat, zona Steaua. Pret: 65000 euro, neg Tel: 0736170308

1806 EUR/m2 | 36 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
4

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Steaua, Timisoara
9

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Steaua, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Steaua. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu acoperis din tigla (pod inalt cu posibilitate de mansardare 40 mp) si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
48

De vanzare garsoniera in zona Steaua