Promovat
Apartament nou 2 camere.de vanzare zona Torontalului Timisoara
8
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului din Timisoara. Proprietatea are o suprafata utila de 58 mp si beneficiaza de o gradina privata de 30 mp, perfecta pentru relaxare sau amenajare terasa. Apartamentul se vinde cu loc de parcare propriu, ...

1793 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Torontalului
3
15

Apartament de vanzare in Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Torontalului,la etajul 2,suprafata de 26 mp,se vinde complet utilat si mobilat. In apropiere sa,se afla diverse centre comerciale,statii de tramvai,farmacii,scoli,gradinite,etc. Pentru mai detalii contactati numarul afisat!

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, terasa 124mp, zona Torontalului
9

Apartament cu 2 camere, terasa 124mp, zona Torontalului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, open space, confort 1 sporit, situat la etajul parter/7, zona Calea Aradului. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 55mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - living luminos - dormitor - bucatarie open space - baie ...

2107 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, gradina, zona Torontalului, Timisoara
6

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter intr-un bloc nou, cu gradina si loc de parcare suprateran din zona Torontalului din Timisoara, judet Timis. Apartamentul dispune de o suprafata de 63 mp utili fiind compus din hol de acces, bucatarie ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
5

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
36

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
1

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere si terasa de 17 mp - Torontalului
9
6

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de 80 mp cu vedere panoramica - Torontalului
7

Apartament 2 camere de vanzare, situat la etajul 7, pe Torontalului, aproape de Vox. Este compus din living cu bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 11 mp cu vedere deschisa. Dispune de centrala proprie, lift si loc de parcare. Pentru mai multe detalii contactati numarul de telefon din ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare Hala parter si etaj-birouri, zona Calea Torontalului
14
4

De vanzare Hala parter si etaj, zona Calea Torontalului-Coca Cola, la parter: depozit, 3 ateliere, grupuri sanitare, birou si hol de acces in suprafata de 570 mp, la etaj: receptie, birouri, sala de sedinte, vestiar, grup sanitar in suprafata de aproximativ 245 mp, acces pietonal si auto, poarta rulanta, ...

521 EUR/m2 | 815 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
4

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 6, zona Torontalului X City Tower 4
14

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 4, etaj 6, suprafata utila+logie 58 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2026, exista posibilitatea ...

521 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Torontalului X City Tower 3
20

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 3, etaj 1, suprafata utila+logie si balcon 51 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2025, exista ...

2588 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
22

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 32 mp, etajul 2, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1875 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare,  zona Torontalului, Timisoara
6

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Torontalului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Torontalului, o zona linistita si bine pozitionata pentru cupluri sau familii care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil catre scoli, supermarketuri ...

2113 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren 4170 mp. Cal Torontalului 5

Teren 4170 mp. Cal Torontalului

Teren Cal Torontalului, zona strazii Rubinstein, 4.170 mp. posibilitate constructie case insiruite sau case cuplate ( 6 case cu 12 unitati), toate utilitatile, inclusiv asfalt. Pozitie foarte buna. Pret 150 euro mp. Tel: 0721-442227.

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartamente 3 și 4 camere | Zona Metro 2
20

COMISION 0 | Apartamente 3 și 4 camere | Zona Metro 2

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare mai multe apartamente moderne cu 3 și 4 camere, situate în zona Metro 2, într-un imobil nou cu regim de înălțime Parter + 2 etaje, format din 2 scări și 12 apartamente în total. Locuințele sunt ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
14

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere decoamndat, avand o suprafata de 52 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Se accepta credit bancar sau surse proprii! Pentru mai multe informatii sau chiar vizionari va rog sa ma contactati la numaruld de telefon afisat in anunt!

1577 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1
7

Apartament 3 Camere | Complex Campeador | Etaj 1

Apartament 3 camere modern + parcare subterană – Zona Torontalului, Compiador Detalii generale Suprafață utilă: 60 mp Compartimentare: 3 camere Etaj: 1 Zonă: Torontalului – Campeador (drumul spre Metro 2) Loc de parcare subteran inclus Bloc modern, dotat cu 2 lifturi Dotări și finisaje premium Încălzire ...

1933 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Decomandat cu Centrala Torontalului
20

Decomandat cu Centrala Torontalului

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc de 4 etaje. Apartamentul este structurat in 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Dispune de centrala termica proprie,termopane, usa metalica la intrare. Se desfasoara pe o suprafata de aprox 70 mp. Pretul solicitat ...

1900 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare
17
1

Bloc Nou Toronto cu Loc de Parcare

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 1 camera situat in bloc nou in cartierul Toronto. Apartamentul dispune de mobilier si electrocasnice moderne si loc de parcare proprie. Pretul solicitat de proprietar este de 87.000 euro negociabil. Detalii la telefon 0730128288

2175 EUR/m2 | 40 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Spatios 2 Balcoane Iulius Mall Torontalului
19
4

Spatios 2 Balcoane Iulius Mall Torontalului

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 2 camere spatios, situat in zona Torontalului. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 56.99 mp . Este structurat in living spatios, dormitor, baie, bucatarie, 2 balcoane. Este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de ...

1550 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea