Promovat
Torontalului/Aradului-2 Camere-Centrala Proprie-Disponibil Imediat
15
5

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

1945 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament nou 2 camere.de vanzare zona Torontalului Timisoara
8
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in zona Torontalului din Timisoara. Proprietatea are o suprafata utila de 58 mp si beneficiaza de o gradina privata de 30 mp, perfecta pentru relaxare sau amenajare terasa. Apartamentul se vinde cu loc de parcare propriu, ...

1793 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + balcon tip logie), poziționat pe colț, cu lumină naturală pe tot ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
22

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 32 mp, etajul 2, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1875 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etajul 1,  zona Torontalului
6
1

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, etajul 1, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open-space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, intr-unul dintre cele mai populare si cautate complexe rezidentiale din zona de Nord. Este aflat la etajul 1 intr-un ...

2227 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului
8
3

Spatiu birou 2 camere - Zona Torontalului

Spatiu birou cu 2 camere de vanzare in Timisoara zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare spatiu de birou cu 2 camere in bloc situat in Timisoara, zona Torontalului aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, avand 2 camere 2 bai 2 zone de acces si gradina. Suprafata utila ...

1551 EUR/m2 | 78 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului
3
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1965 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului
4
1

Apartament cu o camera de vanzare in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 36mp, etajul 1, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1583 EUR/m2 | 36 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
35

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, zona torontalului, Iulius Mall
13
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, pe 2 parti, 2 bai, centrala proprie, balcon, clima, boxa independenta (cu coborare din bucatarie), amenajat cu gresie, faianta, termopane, parchet, usi interior germania,1 baie cu vana si 1 baie cabina dus, clima, loc parcare. ...

1613 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere decoamndat, avand o suprafata de 52 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Se accepta credit bancar sau surse proprii! Pentru mai multe informatii sau chiar vizionari va rog sa ma contactati la numaruld de telefon afisat in anunt!

1577 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun-  zona Torontalului
18
4

Apartament modern cu 3 camere- Finisaje premiun- zona Torontalului

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Torontalului , intr-un imobil nou , finalizat in anul 2024, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 2 din 7 si dispune de o suprafata utila de 55 m², completata de un balcon de 2 m². Compartimentarea este ...

2272 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament o camera - Zona Torontalului
2
10

Apartament o camera - Zona Torontalului

Vand apartament cu 1 camera, cu o suprafata utila de 35 mp, la etajul 1 mobilat si utilat modern, aproape de mijloacele de transport in comun.

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului
9
5

Apartament 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Penthouse de Lux | 3 Camere | Finisaje & Dotari Lux | Comision 0
20
2

Penthouse de Lux | 3 Camere | Amenajat cu designer | Finisaje & Dotari Premium | Priveliste Panoramica | Campeador-Vox | Comision 0 Descopera acest penthouse exceptional si sofisticat din nordul Timisoarei, unde rafinamentul si eleganta se imbina perfect cu o priveliste spectaculoasa asupra orasului. Situat ...

3296 EUR/m2 | 106 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Vând teren Torontalului 888mp
2
3

Vând teren Torontalului 888mp

Vând teren intravilan zona Torontalului, pe strada Treviso, nr.12. Terenul este situat pe colț. Terenul este compus din: 685mp teren intravilan și 203mp spațiu verde adiacent cu CF. Două fronturi stradale. 51.861m și 18.786m. Drum asfaltat recent până în apropierea puzului. Utilități foarte aproape ...

888 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere - zona Torontalului
5
1

Apartament modern cu 3 camere - zona Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2024, structura de beton. ...

2179 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare 52 de mp, in zona Torontalului
10
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

2404 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere in Timisoara - zona Torontalului
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2024, structura de beton. ...

2179 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea