Promovat
Apartament spațios în clădire istorică – 70 mp, Palatul Istvan Nemes
10
4

Situat în Palatul Istvan Nemes, pe strada 16 Decembrie 1986, acest apartament cu 2 camere se remarcă printr-o combinație echilibrată între poziție, spațiu și valoare în timp. Cu o suprafață utilă de 70 mp, proprietatea oferă o compartimentare practică și spații generoase, specifice clădirilor istorice, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parcare subterana, Nord One Business Center
19
1

Apartament 2 camere ultracentral – Locație premium, vedere spectaculoasă. Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc nou, finalizat în 2026, parte dintr-un complex rezidențial exclusivist, ( Nord One Brediceanu/ Business Center ) aflat în continuă dezvoltare. Locație ...

3436 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
2

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro 2

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro

Persoana fizica cumpar doar apartament ultracentral în Timisoara , 2-4 camere, stare buna, ofer 80-120000 euro cash, imediat. Rog fără agenții.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Se vand 2 apartamene ultrafinisate in centru orasului.
18

Se vand 2 apartamene ultrafinisate in centru orasului.

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare două apartamente moderne, complet renovate, în centrul Timișoarei! Locație: În inima orașului, aceste apartamente sunt situate la etajul 1 al unui imobil istoric, în apropiere de Piața 700, centrul orașului, IPJ Timiș și Facultatea de Medicină. Acestea sunt deja ...

3203 EUR/m2 | 115 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, ultrafinisat in centru orasului.
15

Apartament 4 camere, ultrafinisat in centru orasului.

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament modern, complet renovat, cu 4 camere, în centrul Timișoarei! Locație: Situat la parterul înalt al unei clădiri istorice, în inima Timișoarei, acest apartament de 132 mp impresionează prin designul său inteligent și funcționalitatea spațiilor. La doar ...

2615 EUR/m2 | 133 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Ultracentral
10

Apartament 2 camere, Ultracentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral in Timisoara, la etajul 3/8, intr-un bloc dotat cu lift si loc de parcare in curte. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp. Renovat complet in octombrie 2024. Mobilier modern si complet utilat. Dotari: Electrocasnice ...

4464 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartment 2 camere la Paltim
15
1

Apartment 2 camere la Paltim

Apartment 2 camere la Paltim Balcon 8,4 mp Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ultracentrală a Timișoarei, într-o locație cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea îmbină avantajul poziționării excelente cu confortul unei compartimentări ...

3697 EUR/m2 | 47 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge
8

Apartament cu 1 camera | Ultracentral | Piața Sf. Gheorge

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 1 camera situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje aflata în curs de renovare. Apartamentul prezinta acces facil catre mijloace de transport, Piata Libertatii, Piata Unirii, Facultatea de Medicina, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 59 mp utili, parcare subterana, boxa. Parc Botanic/ Centru
13

Apartament 2 camere – Central, lângă Parcul Botanic și Iulius Mall Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului – în centrul orașului, la doar câteva minute de Parcul Botanic și Iulius Mall. Localizare excelentă: 5 minute de ...

3220 EUR/m2 | 59 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One
13

Apartament modern 2 camere, 55 mp, etaj 2, Nord One

Apartament premium cu 2 camere de vânzare în Nord One Botanic | Vedere spre Iulius Town | Ultracentral Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Nord One Botanic din Timișoara, una dintre cele mai exclusiviste și apreciate zone ale orașului. Apartamentul ...

3273 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament birou ultracentral
5
12

Proprietar vand apartament birou ultracentral

Proprietar vand biroul ultracentral in Piata Victoriei, 33 mp, cladire cu lift, foarte luminos. Pentru mai multe informatii va rog sa sunati la numarul de telefon .

2879 EUR/m2 | 33 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral
11
2

Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral

INVESTITIE PREMIUM | Spatiu Comercial Ultracentral Timisoara | Randament Imediat Securizati-va capitalul intr-o locatie unde oferta este aproape zero. Va propunem spre vanzare un spatiu comercial ultracentral, in Timisoara, o proprietate rara pe piata, dedicata investitorilor care cauta siguranta, ...

3482 EUR/m2 | 56 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

COMISION 0% | 2 Camere | Ultracentral | Parcul Botanic | Parter
10

COMISION 0% pentru cumparator Apartament cu 2 camere de vanzare in zona ULTRACENTRALA, vis-a-vis de Parcul Botanic, situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Proprietatea se remarca prin pozitionarea excelenta, accesul rapid catre centrul orasului si compartimentarea practica. Detalii generale: - Suprafata ...

2602 EUR/m2 | 38 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial, parter+demisol, strada pietonala, vitrina mare, 166 mp, zona Unirii
11
4

De vanzare spatiu comercial, strada pietonala, zona Unirii, vitrina mare la strada, in suprafata totala de 166 mp, parter 75 mp si demisol in suprafata de 90 mp, amenajat, inchiriat la 3 firme cu o chirie actuala de 1.650 Euro, cu posibilitatea de a inchiria toata suprafata cu o chirie totala estimata ...

2349 EUR/m2 | 166 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei
6

Apartament Ultracentral cu 1 camera | Piata Victoriei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament 1 camera, amplasat intr-o cladire istorica, situat la etajul 3, chiar in inima orasului – Piata Victoriei. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 33 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Dormitor Bucatarie Baie Balcon Confortul ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Spatios Centru 104 mp
9
2

Spatios Centru 104 mp

YouPro.ro va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat ultracentral pe Bulevardul 16 decembrie. Apartamentul este structurat in 3 camere, baie, bucatarie, desfasurandu-se pe o suprafata de 104 mp conform schitei atasate. Apartamentul este amenajat modern. Este ideal ca investitie in vederea ...

2115 EUR/m2 | 104 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Salvează căutarea