Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare casa individuala, 4 camere, zona Ultracentral, Timișoara
5
9

Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala, moderna, situata in zona Ultracentral, ideala atat pentru locuinta, sediu firma, cat si pentru investitie (birouri, regim hotelier, cabinet, etc.), fiind gandita in acest moment ca doua apartamente cu o camera si bucatarie ptr. sistemul hotelier. Imobilul ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam CENTRALA PROPRIE Boxa etaj intermediar zona Ultracentrala-Piata Victoriei
6
6

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 7, lift modernizat, centrală pe gaz, aer condiționat, geamuri termopan, mobilat, cu frigider, mașină de spălat rufe, suprafață 49mp, compus din 2 holuri, 2 camere, bucătărie, baie, balcon, cu boxă în subsol, zona UltracentralaPiata ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare in Timisoara zona centrala spatiu birou, cabinet medical
4

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament tip casa individuala, moderna, situata in zona Ultracentral, ideala atat pentru locuinta, sediu firma, cat si pentru investitie (birouri, regim hotelier, cabinet, etc.), fiind gandita in acest moment ca doua apartamente cu o camera si bucatarie cu living ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 camere | Ultracentral, Punctele Cardinale.
15

COMISION 0% pentru cumparator Apartament de vanzare in zona Punctele Cardinale, situat ultracentral, la etajul 3 din 4, intr-un bloc linistit cu doar 2 apartamente pe palier. Proprietatea beneficiaza de o compartimentare foarte buna, camere spatioase si o locatie excelenta, aproape de Piata Unirii, ...

2339 EUR/m2 | 77 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro 2

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro

Persoana fizica cumpar doar apartament ultracentral în Timisoara , 2-4 camere, stare buna, ofer 80-120000 euro cash, imediat. Rog fără agenții.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Ultracentral...3 camere...Piata Operei -ideal airbnb-investitie
8
12

Apartament 3 camere ULTRACENTRAL, Piața Operei | ideal locuit sau investiție Oportunitate rară în centrul Timișoarei apartament situat pe strada Piatra Craiului, la câțiva pași de Piața Operei. Proprietate ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere sau regim hotelier), datorită ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Ultracentral
10

Apartament 2 camere, Ultracentral

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat ultracentral in Timisoara, la etajul 3/8, intr-un bloc dotat cu lift si loc de parcare in curte. Detalii proprietate: Suprafata utila: 45 mp. Renovat complet in octombrie 2024. Mobilier modern si complet utilat. Dotari: Electrocasnice ...

4464 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartment 2 camere la Paltim
15
1

Apartment 2 camere la Paltim

Apartment 2 camere la Paltim Balcon 8,4 mp Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ultracentrală a Timișoarei, într-o locație cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea îmbină avantajul poziționării excelente cu confortul unei compartimentări ...

3697 EUR/m2 | 47 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral
11

Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral