Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Piata Unirii. Amenajat.
7
3

Piata Unirii. Amenajat.

Apartament situat intr-o cladire istorica renovata, amplasat in Piata Unirii, cu acces de pe strada pietonala, ideal pentru locuit sau investitie - etaj 2 2 + ACOPERIS, -- detalii AMENAJARE interioara : parchet, gresie, faianta, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala in zona Ultracentrala
3

Casa individuala in zona Ultracentrala

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare vila unicat in Zona Ultracentrala a orasului Timisoara. Cladirea este construita in regim de inaltime D+P+1E+Pod. Se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 550mp cu un teren de 740 mp. Compartimentare pe niveluri: Demisol: - 5 incaperi; - baie; - depozit. Parter: ...

2000 EUR/m2 | 550 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara
6
1

Apartament 2 camere Ultracentral in Timisoara

Apostu Estate propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, având o suprafață utilă de 50 mp și un balcon deschis de 7 mp, situat la etajul 7/7 al unui imobil dotat cu lift, în zona Ultracentrală din Timișoara. Proprietatea beneficiază de centrală proprie pe gaz, geamuri termopan, baie, ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro 2

Particular, cumpar apartament 2-4cam. ultracentral Timisoara, 80- 120000 euro

Persoana fizica cumpar doar apartament ultracentral în Timisoara , 2-4 camere, stare buna, ofer 80-120000 euro cash, imediat. Rog fără agenții.

1200 EUR/m2 | 100 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu birou, cabinet in zona centrala Timisoara
4
1

De vanzare spatiu birou, cabinet in zona centrala Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare un spatiu, modern , situata in zona Ultracentral, ideala atat pentru locuinta, sediu firma, cat si pentru investitie (birouri, regim hotelier, cabinet medical, notarial, de avocatura etc.). In acest moment spatiul este gândit ca doua apartamente cu un dormitor plus ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, in Timisoara langa Parcul Rozelor.
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Timisoara langa Parcul Rozelor. Apartamentul este situat la demisol si se intinde pe o suprafata de 104 mp utili. Compartimentare: - Hol acces - Living - Bucatarie - 2 Dormitoare - 2 Bai - Debara Confortul termic este realizat ...

1529 EUR/m2 | 104 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala in zona Ultracentrala
3

Casa individuala in zona Ultracentrala

2000 EUR/m2 | 550 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartment 2 camere la Paltim
15
1

Apartment 2 camere la Paltim

Apartment 2 camere la Paltim Balcon 8,4 mp Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ultracentrală a Timișoarei, într-o locație cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Proprietatea îmbină avantajul poziționării excelente cu confortul unei compartimentări ...

3697 EUR/m2 | 47 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral
11

Apartament superb cu 3 camere | Ultracentral

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament superb cu 3 camere, situat ultracentral, în inima orașului Timișoara. Apartamentul beneficiază de acces facil către mijloace de transport în comun, Piața Libertății, Piața Unirii, Facultatea de Medicină, Facultatea de Litere, Facultatea de Arte, ...

3798 EUR/m2 | 52 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
20
6

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral
11
2

Spatiu comercial, chirias existent, Ultracentral

INVESTITIE PREMIUM | Spatiu Comercial Ultracentral Timisoara | Randament Imediat Securizati-va capitalul intr-o locatie unde oferta este aproape zero. Va propunem spre vanzare un spatiu comercial ultracentral, in Timisoara, o proprietate rara pe piata, dedicata investitorilor care cauta siguranta, ...

3482 EUR/m2 | 56 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat 2 bai loc parcare in curte Ultracentral-Tribunal
12
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 189000 euro, neg Tel: 0736170308

2054 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Salvează căutarea