Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
1

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
11

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera
6
16

Garsoniera

Proprietar ,vand o garsoniera mobilata ,curata cu toate facilitatile necesare unui stil de viață modern,aproape de toate punctele de interes,scoli,grădinițe,Lidl,Kaufland,mol,farmacii,foarte aproape și UVT centru,facturi de întreținere mici,electrocasnice noi,convertor de căldură nou,boiler nou,canapea ...

2333 EUR/m2 | 15 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 61mp utili
5
3

Inchiriez apartament 61mp utili

Apartament de 61mp utili inaltime 3.15 etaj 1 cu balcon 7m dotat cu videointerfon aer conditionat mobilat si dotat cu tot ce este necesar...

9 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
5
2

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
8

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Casa vanzare Timisoara,Calea Martirilor
10
15

Casa vanzare Timisoara,Calea Martirilor

Vand casa Timișoara, Calea Martirilor teren total 280 mp ... izolata termic,acoperis țiglă schimbat recent,aer condiționat, placat cu gresie și faianța , centrala termica pe gaz, calorifere,apa gaz,canalizare, fibra optica,cablu digital,internet . .. geamuri termopan, usi exterioare termopan și metalice... Casa ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord
1
1

Teren de vânzare în PUZ Uliță Nord

Locație: -Șag,zona Uliță Nord. Suprafață: -de la 588 mp până la 930 mp,pentru locuințe individuale(maxim 2 unități locative parcelă),regim P+1E+M Er; -de la 1055 mp până la 1211 mp,pentru zona de servicii cu locuire,regim maxim P+2E. Avantaje: -ideal pentru construcție casă individuală duplex și pentru ...

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vânzare Casa spațiu comercial 4

De vânzare Casa spațiu comercial

De vânzare , casă spațiu comercial,situată pe două fronturi stradale, între Calea Aradului și CAlea Lipovei,acces în curte cu mașina , centrală termică,climă,termopane,pod mansardat,două căi de acces: curte și din strada .Casa este situată pe str Linistei colț cu Martir Cernaianu

1389 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Front la asfalt, DJ693B
2
1

Front la asfalt, DJ693B

Proprietar, vand 2 ha teren arabil cu front de aprox.35 m la asfalt, la DJ 693 B, după halta Cebza spre sat, la 400 m după calea ferata, pe partea stânga. Pret: 15000 euro ha

20,000 m2

Timisoara, Timis

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere
8

Zona Dambovita Sagului - apartament 2 camere

Propunrm spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu o suprafata utila de 52 mp, situat la etajul 4 din 5 al unul imobil anvelopat reabiltat termic din zona Dambovita, strada Ana Ipatescu. Apartamentul necesita amenajari majore, incalzirea este de la Colterm, dar exista infrastructura ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă   Zona Soarelui

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă Zona Soarelui

Apartament 2 camere, proprietar direct Zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice Se oferă spre vânzare apartament modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Zona Soarelui, chiar lângă Parcul Pădurice. Vânzarea este direct de la proprietar. Detalii generale: - Suprafață utilă: ...

3125 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan
1
7

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren de casa intravilan in localitatea Bazos judetul Timis, suprafata 1439 metri patrati, front stradal 29,34 metri, asfalt, curent, apa curenta.

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea