Front la asfalt, DJ693B
Proprietar, vand 2 ha teren arabil cu front de aprox.35 m la asfalt, la DJ 693 B, după halta Cebza spre sat, la 400 m după calea ferata, pe partea stânga. Pret: 15000 euro ha
20,000 m2
Timisoara, Timis
ieri 19:21
Anunțuri promovate – Vezi toate
20,000 m2
Timisoara, Timis
ieri 19:21
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Unic proprietar, vând apartament cu o cameră semidecomandat, 27 mp utili, etaj 4 din 5,în zona Soarelui, intr-un bloc izolat exterior cu mansarda. Compartimentare: - Hol intrare cu debara (care poate fi sparta sau păstrată pt. depozitare) - Baie mare cu vană, suficient de încăpătoare pt.masina de ...
2178 EUR/m2 | 27 m2
Soarelui, Timisoara, Timis
8 mai
Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.
752 m2
Timisoara, Timis
ieri 21:48
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
De vanzare apartament cu 4 camere decomandat, spatios, pozitie excelenta, aproape de Complexul studentesc, Facultatea de medicina, la 10 min de centru, amenajat si utilat complet, vedere pe doua parti, centrala termica proprie, doua bai, camerele sunt spatioase, geamuri termopan, usa metalica, situat ...
1100 EUR/m2 | 100 m2
Complex%252bStuden%2525c8%25259besc, Timisoara, Timis
azi 06:39
De vanzare apartament cu trei camere, confort 1, intr un bloc cu 4 etaje: -situat pe artera principala, cu vederea in spatele blocului - decomandat, doua bai, din care una de serviciu si o baie mare cu cada -balcon deschis cu intrare din living - camerele sunt spatioase si luminoase, etajul este intermediar, -detine ...
1421 EUR/m2 | 76 m2
Timisoara, Timis
azi 06:39
De vânzare apartament cu 4 camere, 3 băi, dressing, balcoane. Imobilul se află în zona Dorobanti, este renovat complet, schimbat gresie,parchet, uși, grupuri sanitare. Situat la etajul 4, apartamentul 81mp este compus din: bucătărie cu living open space, baie, dormitor matrimonial cu baie si dressing ...
1047 EUR/m2 | 127 m2
Telegrafului, Timisoara, Timis
azi 06:39
Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...
2538 EUR/m2 | 54 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 06:39
De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...
2100 EUR/m2 | 50 m2
Timisoara, Timis
azi 06:39
Vand jumate de duplex pe Calea Aradului. Pret 140000 euro. Tel. .Schimb cu apartament 3 camere plus diferenta.
933 EUR/m2 | 150 m2
Timisoara, Timis
azi 06:32
Persoana fizica, vand apartament in vila istorica, cu drept de proprietate, in Zona Josefin, pe Strada Preyer, aproape de colt cu Bulevardul Iuliu Maniu (fosta strada Resita). Locatie este ideala atat pentru locuinta, cabinet medical, birou notarial, policlinica etc.... sau ca investitie, având un potențial ...
1507 EUR/m2 | 102 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 06:26
!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...
1237 EUR/m2 | 93 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 06:23
Vand teren intravilan cu destinatie industriala depozit productie in suprafata de 4382m2. Situat intre Almira si Hamilton Continental. Accesul se face din Str. Hella Corporate, approx 100m pe drum de piatra. Se poate ajunge de pe DJ691 or Centura orasului Timisoara. Nu ezitati sa ma contactati pentru ...
Timisoara, Timis
azi 06:07
Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...
2211 EUR/m2 | 18 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 05:11
proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon
2363 EUR/m2 | 135 m2
Bastion, Timisoara, Timis
azi 04:57
- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...
625 EUR/m2 | 128 m2
Timisoara, Timis
azi 04:46
Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...
1500 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 01:27
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 00:37
Proprietar vand apartament situat in CHISODA la etajul 1 al unui bloc de 3 etaje din cărămidă cu loc de parcare inscris in CF Suprafata Utila apartament 41.1 Mp plus o terasă generoasa de 11 mp și o bucătărie inchisa ,accesul pe terasa se face atat din bucatarie cat si din camerea ! Apartamentul ...
1692 EUR/m2 | 52 m2
Bastion, Timisoara, Timis
azi 00:13
casa este tencuită manual interior exterior izolată cu vată bazaltică de 10 polistiren expandat de 10 sub șapă l a interior acum este la finisaje electric nou tot gresia parchetul se alege de client ce prefera și la alege gaz sau panouri în fața casei este îngrădit casa are o suprafață 15 5 2 dormitoare ...
2000 EUR/m2 | 60 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:39
De vânzare! Două case alăturate cu grădină și parcare în Timișoara Zonă liniștită, cu potențial comercial Se vând două case alăturate, ideale atât pentru doua familii cât și pentru investiții. Situate într-o zonă liniștită din Timișoara, cu acces rapid la toate nevoile de bază (supermarketuri, farmacii, ...
1345 EUR/m2 | 632 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
ieri 23:28