Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Proprietar, vând garsonieră
5

Proprietar, vând garsonieră

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2545 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter 34

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Bv. Cetatii de vanzare apartament cu 2 camere la etaj 1, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat, suprafata utila 50 mp, baie cu geam ,bucatarie, balcon inchis ,centrala pe gaz. Pret: 99000 Euro Negociabil

1980 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1978 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Casa de vanzare
2
26

Casa de vanzare

Vand casa cu 2 apartamente ,90 mp fiecare, decomandate. Curte betonata 115 mp ,cu toate utilitatile pe fiecare apartament, poate fi locuita de 2 famili si afacere. Pret 150 000E , telefon , in Freidorf pe str. Muncii 27.Raspund doar la telefon.

1304 EUR/m2 | 115 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând teren
2

Vând teren

Vând teren extravilan 97000 mp intabulat situat pe Calea Urseni .

97,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

vind garsoniera 4

vind garsoniera

vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31

43 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

Proprietar vand casa zona Balcescu
4
20

Proprietar vand casa zona Balcescu

Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro

1792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea