Promovat
Apartament 2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - 84.000 Euro
8
3

Apartament cu 2 camere situat la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă excelentă, cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Detalii apartament: Compartimentare: hol de intrare, dormitor, baie, living cu bucătărie open space și balcon Finisaje moderne și elegante, acordând ...

1826 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11
1

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.
9
15

Zona Soarelui. Centrala. Geamuri termopan.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Soarelui, aproape de parc si de fostul Stadion Dan Paltinisanu. Bloc intretinut cu acoperis nou, de tigla. Casa scarii este supravegheata video. Apartamentul dispune de centrala termica proprie, geamuri termopan, usa metalica la intrare. Disponibil imediat. Pret 36.500 ...

1825 EUR/m2 | 20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp Lipovei
9

3 camere, 70 mp Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc anvelopat, cu acoperiș refăcut integral recent, cu membrană și garanție de 10 ani. Apartamentul este decomandat și are o compartimentare practică: living 2 dormitoare bucătărie închisă 2 băi ...

2000 EUR/m2 | 64 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
6

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
14

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor
8
6

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor

Vând apartament cu 3 camere situat pe Strada Stelelor, poziționat la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), datorită poziției și compartimentării practice. Suprafață aproximativ 53 mp Compartimentare: semidecomandat Apartamentul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand casa cocheta Fratelia
20
14

vand casa cocheta Fratelia

Vand casa renovata cocheta semimobilata, cu doua dormitoare baie bucatarie, anexe, wc de curte, doua terase, gradina cu vie si pomi fructiferi, sistem de irigat, vecini liniștiți, zona buna cu multa liniste si in apropiere de Lidl,

2933 EUR/m2 | 75 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000
14
1

Vand vila de lux in zona Cetatii 1200000

Vand vila de lux in zona Bucovina cu D+p+e+m compusa din 7 camere pllus inca atatea la demisol si mansarda , bucatarie de vara, 3 garaje, anexe, centrala termica pe lemne si centrala termica pe gaz, panouri solare pentru apa calda, dedurizator de apa gradina bio de fructe si legume, pomi fructiferi, ...

2000 EUR/m2 | 600 m2

Mehala, Timisoara, Timis

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro
7

vand apartament 4camere zona Unirii 225000 euro

Vand apartament 4 camere 2 bai decomandat, mobilat si nou amenajat Unirii etaj 4 cu acoperis nou, 100 mp,

2200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 77mp Lipovei
20

Apartament 3 camere 77mp Lipovei

Grand Mobilis Imobiliare va propune Apartament situat în zona Lipovei, la etajul 2, cu 3 camere și 2 băi, complet decomandat. Imobilul are o suprafață de 77 mp și dispune de boxă la subsolul blocului. Blocul este izolat termic, iar balcoanele sunt închise cu geam termopan. Apartamentul beneficiază ...