1 cameta Dambovita 62000
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...
2000 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
17 mai
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:34
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...
2018 EUR/m2 | 57 m2
Timisoara, Timis
ieri 18:38
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...
1873 EUR/m2 | 63 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 12:54
Proprietar, vând apartament cu 2 camere semidecomandate, zona Iosefin (Iuliu Maniu), centrala proprie, aer condiționat, uși interioare schimbate, balcon inchis tip loja, geamuri termopan cu rulouri exterioare. Se vine parțial mobilat. Este aproape de piață, magazine ( kaufland, Profi, Lidl), grădiniță ...
1875 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
azi 12:50
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...
2000 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 12:44
Vand teren intravilan in comuna Pischia, 800mp, front stradal aprox.20m, apa, canalizare, curent tras la strada.
Timisoara, Timis
azi 12:36
Vand parcela 5800 mp teren in intravilanul extins Remetea Mare, FS 30 m, situat pe partea stanga pe drumul spre Bucovat, vis-a -vis de cartierul Maria Residence, categoria de folosinta Curti Constructii,certificat urbanism 40% POT, pret 34 euro mp negociabil.
5,800 m2
Timisoara, Timis
azi 12:30
Propietar vînd apartament cu 3 camere decomandat,bloc de cărămidă în asociație vedere pe 3 părți, langa Medicină și Bastion recent renovat,centrală pe gaz. Imobilul dispune de o grădină de aprox. 1200mp. NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE FIRME...
3643 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 12:29
Vând casă la 40 km de Timișoara 4km de autostradaA1 Renovata interior.1500 mp
200 EUR/m2 | 200 m2
Timisoara, Timis
azi 12:29
Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...
737 m2
Timisoara, Timis
azi 12:28
Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...
16 EUR/m2 | 138 m2
Timisoara, Timis
azi 12:26
Teren pentru construcție sau pentru investiție, spațios de 960 mp în Biled.
960 m2
Timisoara, Timis
azi 12:25
Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro
500 m2
Timisoara, Timis
azi 12:22
Casa individuala in zona Aradului, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2006. - suprafata utila de 190 mp. - teren de 450 mp, cu 2 fronturi stradale de 25 17 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din BCA, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - Compartimentare: ...
1658 EUR/m2 | 190 m2
Timisoara, Timis
azi 12:16
Agentia Imoclas vinde in exclusivitate teren bun pentru investitie 7500 mp front stradal 36 m pe str. Ramet in Urseni la Fantani cu apa gaz curent canalizare la strada pret 35 euro si comision 3% si un teren pe str. Timisului de 5000 mp cu 2 fronturi stradale de 16 m
7,500 m2
Timisoara, Timis
azi 12:12
Vand apartament cu 2 camere confort 2 spatios 42 mp zona Sagului Piata Doina situat la etajul 3 posibilitate centrala pe gaz mijloace de transport amenajari gresie faianta termopane mobilat si utilat pret 78000 euro negociabil
1714 EUR/m2 | 42 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 12:08
PROPRIETAR: Vand apartament cu 2 camere, decomandate in zona Calea Urseni - Giroc în suprafata utila de 54 mp si balcon de 6 mp, situat la etajul 3 într-un imobil cu 3 etaje, 1loc parcare interioara privat, dispune de urmatoarea compartimentare si dotare: - hol acces, hol mic pentru masina de spalat ...
1787 EUR/m2 | 54 m2
Calea Urseni, Timisoara, Timis
azi 12:08
Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.
1595 EUR/m2 | 21 m2
Timisoara, Timis
azi 12:07
Casa de vânzare pentru mai multe detalii ma puteți contacta...la 3 minute de centura de vest...la 10 minute de shoping City......prețul este negociabil
1800 EUR/m2 | 200 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 12:06
teren intravilan in sacalaz, parcela cu 2 fronturi stradale, pentru investitie, posibilitate achizitie in rate, 616 mp
616 m2
Timisoara, Timis
azi 11:59
Teren 782 mp Săcălaz, ieșire spre Berecsău, drum pietruit, vecini Vând teren intravilan cu suprafața de 782 mp, situat la ieșirea din Săcălaz spre Berecsău, aproape de șoseaua principală (DN59A). Drum pietruit până la teren Vecini și construcții noi în zonă Acces rapid către Timișoara Suprafață ...
Timisoara, Timis
azi 11:55
Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...
2083 EUR/m2 | 12 m2
Timisoara, Timis
azi 11:45