Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere
5
18

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere, baie si bucătăria complect renovate, conf. imagini, parchet lemn masiv, termopane inclusiv la balcon, instalatie incalzire cupru, termostate la calorifere, incalzire centralizată, de la oraș. Zona Spital Judetean.

1805 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand casa 3 dormitoare
5
2

vand casa 3 dormitoare

Casă modernă și luminoasă, 108 mp utili, la 100 m de Bega zona Dâmbovița Se oferă spre vânzare o casă deosebită, complet renovată, situată în zona Dâmbovița, la doar 100 m de malul Begăi și pista de biciclete, iar la aproximativ 3 minute de mers pe jos se află stația de vapor de pe Bega. Locuința ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

vand casa+teren 1

vand casa+teren

Vand casa partial din caramida, gradina 3527m, front stradal 22m, sosea asfaltata, apa , canalizare, gaz, la 10 km de Timisoara, Dudestii Noi, 128.000 euro, tel

640 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3
10
13

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3

Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății
5
1

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății

Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar   Vând duplex 4 camere, zona Calea Urseni   Ciarda Roșie
10

Proprietar Vând duplex 4 camere, zona Calea Urseni Ciarda Roșie

Vând casă în complex de locuințe înșiruite (un singur perete comun), situată pe str. Iuliu Podlipny. Suprafață utilă: 87,75 mp An construcție: 2018 Teren: 193 mp Parcare: Loc de parcare pavat în fața casei. Dotări speciale (Sistem Victron): Proprietatea dispune de panouri fotovoltaice 6.6 KW cu baterie ...

2148 EUR/m2 | 88 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera. Zona  Elisabetin Sagului
6
14

Apartament cu 1 camera. Zona Elisabetin Sagului

Suprafața utilă: 20m Compus dintr-o cameră, bucătărie boxa Strada Rusu Sirianu, Timișoara la casă Pod mansardabil Grădină: 150 m liniște în curtea, 3 vecini liniștiți totul nou: apă, gaz, canalizare, curent

2200 EUR/m2 | 20 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp
5
4

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp

Vand teren zona industriala pe calea Torontalului, 2300 mp cu urmatoarele utilitati: - canalizare - curent - drum asfaltat - teren imprejmuit - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat - terebul este imprejmuit - fundatie- elevatie- gard- porti pietonale + porti glisante Terenul ...

2,300 m2

Timisoara, Timis

Simion Bărnuțiu 39 mp amenajat lux
5
1

Simion Bărnuțiu 39 mp amenajat lux

1 Cameră 39 mp Lux Simion Bărnuțiu CG Imobiliare oferă spre vânzare apartament 1 cameră amenajat modern, 39 mp, se vinde complet mobilat și utilat lux intr-un bloc situat la etajul 8, in zonă foarte bună pe bd. Simion Bărnuțiu, 10 min de Medicină. Centrală termică proprie și climatizare. Preț 72000 ...

1846 EUR/m2 | 39 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m
1
16

Pachet de 2 apartamente, de vinzare, 187m

Vând 2 apartamente cu anexe Zona Văcărescu, Timișoara Ideal pentru locuință unifamilială, air b&b, birouri sau investiție imobiliară! Două apartamente poziționate unul deasupra celuilalt pot fi unite prin scară interioară, rezultând un apartament spațios și eficient compartimentat. Ambele ...