Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
10

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
1

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
10
19

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
5

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

2 camere Aradului 94000 euro
5

2 camere Aradului 94000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat zona Aradului etaj 3 preț 94000 euro negociabil tel 0727526012

1709 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara
1

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara

vând acest teren de 2800 mp la 8 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.

Timisoara, Timis

Teren extravilan Săcălaz
3
5

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
20
7

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului
13
10

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului

Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...

1607 EUR/m2 | 196 m2

Aradului, Timisoara, Timis

De vinzare  TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m
2

De vinzare TEREN in TIMISOARA cartier NOVA MEHALA ca. 80m x 100m

De vinzare teren ca 80m x 100 m in cartierul NOVA MEHALA zona aflata in plina dezvoltare, aflata la intersectia a 3 strazi avind toate necesitatile in apropiere. Pret 250Euro mp Va rog contactati-ma prin E-Mail

NOVA+MEHALA, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere 27

Apartament cu doua camere

Vand apartment cu doua camere în zona centrala in stare buna etaj 10 , acoperiș nou izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale.pret usor negociabil

1354 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea