Promovat
Proprietar casa individuala Dambovita  Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5
10
2

Proprietar casa individuala Dambovita Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5

Vand casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020 , str Crizantemelor ( Lidl la capatul strazii ) - 3 bai ( una pe nivel), 4 dormitoare + living + cinema room + bucatarie ; garaj cu intrare din strada , front stardal 9 m - panouri solare de 9kw instalate, baterie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin
18
3

Casa D+P+E, str. Victor Babes - zona Elisabetin

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

3176 EUR/m2 | 170 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar vând casă 3 camere
3
9

Proprietar vând casă 3 camere

Proprietar vând casă 3 camere zona steaua Sau schimb cu apartament 2 camere plus diferență. Centrală pe gaz, anexe, curte și grădină. Baie cu vană Bucătărie plus bucătărie de vară. Chiuveta în curte, foișor cu acoperiș Stație de autobuz în fața casei, foarte aproape de Mall Calea Șagului. Prețul este ...

1136 EUR/m2 | 110 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea