Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

teren de vanzare 6

teren de vanzare

vand doua parcele teren , cartier Plopi, strada Repin, 475mp -55000 euro si 784 mp - 88000 euro ,

Plopi, Timisoara, Timis

Garsoniera de vânzare
4

Garsoniera de vânzare

Direct de la propietar!!!Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili
7
3

vand apart 3 cam 67mp utili

Vă oferim spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata apropiere ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

2 camere Girocului 94000
5
2

2 camere Girocului 94000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat etaj 1, preț 94000 euro zona Girocului Plavat 2

1880 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan (intravilan) Mehala Str. Petru Vintila 3950mp
4
1

Proprietar, vand teren în spatele pieței de legume Mehala (Str. Petru Vintila), 3950mp, incadrat P.U.G., acte in regula, 38m front stradal, strada asfaltata, toate utilitatile in fata terenului, 400.000 EUR.

Mehala, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii
1
4

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii

Proprietar,vand casa 600 mp construti si 600 mp teren in Timisoara,langa Casa de pensii,toate utilitatile apa,canalizare,curent,gaz,centrala proprie 420000 euro.

700 EUR/m2 | 600 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro  mp 1

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro mp

Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat
10
2

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.

1753 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
13

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,
16
1

Zona Mircea cel Batran, model mare,

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...