Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...
1872 EUR/m2 | 47 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 11:24
Anunțuri promovate – Vezi toate
1872 EUR/m2 | 47 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 11:24
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...
2018 EUR/m2 | 57 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.
3788 EUR/m2 | 52 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
ieri 18:40
Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...
1693 EUR/m2 | 88 m2
Timisoara, Timis
3 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.
1909 EUR/m2 | 22 m2
Timisoara, Timis
azi 11:25
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
azi 11:25
Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...
2000 EUR/m2 | 36 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 11:24
31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...
1550 EUR/m2 | 20 m2
Timisoara, Timis
azi 11:24
Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...
2762 EUR/m2 | 101 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 11:24
1872 EUR/m2 | 47 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 11:24
Proprietar, vând apartament decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele, lângă Piața Unirii. La doar câteva minute de Iulius Mall și Școala Gimnazială nr. 16, acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru o familie sau pentru cei care își doresc să ...
2188 EUR/m2 | 80 m2
Tipografilor, Timisoara, Timis
azi 11:23
Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil
1917 EUR/m2 | 12 m2
Dambovita, Timisoara, Timis
azi 11:20
Proprietar vand parcela de teren intravilan in Pischia, pentru constructie de casa individuala sau duplex, cf individual, acces facil, utiltati in apropiere, regimul de inaltime este de s+p+1+m, pot 35%, suprafata parcelei este de 848mp, front stradal 23m, pentru alte informatii ma puteti contacta telefonic, ...
848 m2
Timisoara, Timis
azi 11:18
De vanzare teren de 678 mp. situat in zona Calea Urseni, pe str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96, Terenul are 2 x Fronturi stradale de 14,54 ml. la str. N.S de Hateg si 36,43 ml. la str. Sanzaienelor Dafinului
678 m2
Timisoara, Timis
azi 11:04
TEREN INTRAVILAN SUPRAFATA 842 MP .SITUAT IN JUDETU TIMIS . COM DUMBRAVITA . STR MIGDALULUI IDENTIFICAT PRIN CF 413720 .
842 m2
Timisoara, Timis
azi 11:03
Proprietar vând garsonieră situată la mansardă într-un bloc izolat termic, vis a vis de parc (Str. Lorena nr. 1, Timișoara), ideală pentru locuit sau investiție: Suprafață totală: 22 mp Ușă metalică la intrare Aer condiționat Mașină de spălat Frigider Pat + mobilier Cabină de duș + baie utilată ...
1818 EUR/m2 | 22 m2
Timisoara, Timis
azi 11:03
Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...
1,930 m2
Timisoara, Timis
azi 11:01
Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,