Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
4

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar casa individuala Dambovita  Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5
10
2

Proprietar casa individuala Dambovita Iosefin,170 mp2 utili, teren 411 mp2, panouri 9kw+baterie 5

Vand casa individuala Parter + Etaj + Mansarda , constructie an 2000, renovata in 2020 , str Crizantemelor ( Lidl la capatul strazii ) - 3 bai ( una pe nivel), 4 dormitoare + living + cinema room + bucatarie ; garaj cu intrare din strada , front stardal 9 m - panouri solare de 9kw instalate, baterie ...

1617 EUR/m2 | 170 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vânzare
3

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara
10
8

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara

Proprietar, vând apartament decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele, lângă Piața Unirii. La doar câteva minute de Iulius Mall și Școala Gimnazială nr. 16, acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru o familie sau pentru cei care își doresc să ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia 6

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia

Proprietar vand parcela de teren intravilan in Pischia, pentru constructie de casa individuala sau duplex, cf individual, acces facil, utiltati in apropiere, regimul de inaltime este de s+p+1+m, pot 35%, suprafata parcelei este de 848mp, front stradal 23m, pentru alte informatii ma puteti contacta telefonic, ...

848 m2

Timisoara, Timis

678 mp. teren str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96 colt cu str. Sanzaienelor Dafinului
6
45

De vanzare teren de 678 mp. situat in zona Calea Urseni, pe str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96, Terenul are 2 x Fronturi stradale de 14,54 ml. la str. N.S de Hateg si 36,43 ml. la str. Sanzaienelor Dafinului

678 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan de vinzare
2
10

Teren intravilan de vinzare

TEREN INTRAVILAN SUPRAFATA 842 MP .SITUAT IN JUDETU TIMIS . COM DUMBRAVITA . STR MIGDALULUI IDENTIFICAT PRIN CF 413720 .

842 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră, mobilat utilat, mansardă, str. Lorena, vis a vis de parc
6
27

Proprietar vând garsonieră situată la mansardă într-un bloc izolat termic, vis a vis de parc (Str. Lorena nr. 1, Timișoara), ideală pentru locuit sau investiție: Suprafață totală: 22 mp Ușă metalică la intrare Aer condiționat Mașină de spălat Frigider Pat + mobilier Cabină de duș + baie utilată ...