Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Marasti
8
5

Apartament 2 camere Zona Marasti

Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vânzare
7
7

Casa de vânzare

Proprietar vand casa pe calea Urseni la 300 m de pepiniera, 300 mp teren, 3 camere, 2 bai, living imens, bucatarie, gresie, faianță, parchet, termopane Q-Fort 3 canate, izolata exterior cu polistiren 10 cm, interior acoperisul cu spuma celula inchisa de 16.cm,150 mp locuibil, 1 etaj, an de constructie ...

1600 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

De vînzare teren casă Moșnița veche
5

De vînzare teren casă Moșnița veche

Terent pt casă cu suprafată de 632 mp și 18 ml front stradal în moșnița veche zona pădurea bistra direct dela Proprietar .( Fără utilități ) Detalii la tel

632 m2

Buzias, Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara
18

Vand casa in zona Freidorf, Timisoara

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului
10
7

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului

Proprietar vand apartament cu 3 camere in Calea Girocului semidecomandat, confort 1 , model mare,etaj 2,balcon inchis cu termopan,geam la baie, wc servici,ceas de gaz independent. Apartamentul se vinde mobilat, este intr-un imobil izolat termic, in apropiere de scoala nr.25,parc,mijloace de transport ...

1746 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu o cameră.
8

Proprietar vând apartament cu o cameră.

Proprietar vând apartament cu o cameră în Timișoara, zona AEM. Apartamentul are 34 mp, etaj 4, imobilul se afla in bloc cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala. Se vinde mobilat și utilat. Prețul este 62 000 euro.

1824 EUR/m2 | 34 m2

Timisoara, Timis

Vand vila si casa la aceeasi adresa
8
9

Vand vila si casa la aceeasi adresa

La adresa din Macilor se afla 2 case (una veche la strada si una noua noua in spate), racordate la toate utilitatile ambele fiind locuibile. Casa noua este izolata cu polistiren de 5cm, are beci-crama, parter, etaj si mansarda. Mai exista o anexa unde se afla un garaj, atelier si sala destinata intretinerii ...

1792 EUR/m2 | 240 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră
5

proprietar vând garsonieră

proprietar vând garsonieră zona Soarelui complet mobilata și utilată etaj 4 bloc cu acoperiș trei apartamente pe etaj tel

2892 EUR/m2 | 13 m2

Timisoara, Timis

DeVinzare ap 2 camere.zona complex studentesc.

DeVinzare ap 2 camere.zona complex studentesc.

ap 2 cam.centrala ,clima se vinde mobilat sau nemobilat

2222 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)
5
5

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)

proprietar vand Apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane Mobilat & Utilat Zona Lipovei, Timișoara Cauți un loc care să te facă să te simți acasă din prima clipă? Dacă îți dorești un cămin luminos, generos, modern și gata să te muți, acest apartament poziționat într-una dintre zonele ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vând casa 3 camere
4
1

Vând casa 3 camere

Vând casa 135 mp Compusa din 3 camere baie bucătărie living Hol Teren 780 mp Casa are toate utilitățile Canalizare gaz încălzire centralizata Centrala are 2 anii în a se afla în garanție Curte mare Gradina mare Casa se afla în Moravita județ Timis Detalii la telefon

500 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara
10

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara

De Vânzare 3 Camere Zona Lipovei, Timișoara Zonă frumoasă și liniștită Parcare Amenajată Recent Dotări: - Interfon - Ușă Metalică - Centrală Proprie (pe gaz) - Termostat Ambiental WIFI - Aparat De Aer Condiționat - Iluminat Cu Led (ConsumRedus) Hol 1 - Cămară - Vinotecă - Cuier Închis - Frigider Samsung ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp. 1

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp.