Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
4

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând ăpartament
10
1

Vând ăpartament

Apartament 3camere,circular,65mp,boxa la subsol de 5mp,totul decomandat,balcon4,75mp,2holuri,2boxe in interiorul apartamentului.Apartamentul este la etajul.4 din4,Calea Sagului,str.Mures,vis-a-vis de complexul Doina,Timișoara,jud.Timis

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand cripta (loc de veci, mormant) in Giulesti Sarindar(Bucuresti)
5

Vand cavou cu 2 cripte in cimitirul Giulesti-Sarindar. Pentru detalii va stau la dispozitie telefonic , prin sms sau pe whatsapp. Multumesc

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, zona Dambovita
10
2

Proprietar, vand apartament 3 camere, zona Dambovita, in spate la restaurant Nora, intr-o zona foarte linistita, cu parc in spatele blocului si la o distanta de 2 minute de parcul Clabucet. Zona dispune de locuri de parcare si de acces facil la mijloacele de trasport in comun, in imediata vecinatate ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Vand apartament

Vand apartament

Vand apartament 3 camere

1667 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare
10
2

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

teren intravilan 2500 mp C.Torontal
8
6

teren intravilan 2500 mp C.Torontal

vand teren intravilan,2500 mp cu Fs.30 m pe C.Torontalului ,inainte de Aviasan,zona de vile,utilitati in fata parcelei,strada asfaltata.Pret 200 euro mp neg.inf. .

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren pentru doua imobile   P+2 , pt servicii si locuit
1
38

Teren pentru doua imobile P+2 , pt servicii si locuit

Teren 2057 mp , front 13,60 m , str Mures.., direct de la proprietar

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Buziasului, case cu potential, zona linistita
9
11

Buziasului, case cu potential, zona linistita

Va prezentam pentru vanzare 2 case de caramida intr-o singura curte ,din zona Lunei, care ofera sansa de a realiza un camin ideal pentru doua familii sau pentru cei interesati de un proiect de renovare intr-o zona linistita de case. Este o proprietate cu potential ridicat, cu acces facil catre centrul ...

1984 EUR/m2 | 126 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 3

Apartament 2 camere

Vînd apartament 2 camere Timisoara Dimbovita viz avi de gen 27 etaj 3 tel

307 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

apartament 2 camere zona Averescu
5
1

apartament 2 camere zona Averescu

Apartament 2 camere premium 65 mp utili + terasă + parcare subterană + boxă | 140.000 Se vinde apartament spațios cu 2 camere, situat într-un bloc modern construit în 2008, cu lift, la etaj intermediar (4 5). Suprafață utilă generoasă 65 mp, peste media apartamentelor similare Terasă ...

2154 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament
10

Vand apartament

Vând apartament, 60mp utili, decomandat, confort 1, etc.4, 2 camere, 2 balcoane, bucătărie mare+spais, debara, baie mare, 2 holuri, centrala termica Viessmann, aer condiționat, izolat termic la interior, zona Dâmbovița Nora, tramvai 2,7,9, Carrefour Market, Profi, Lidl, Shopping City in apropiere. ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta preț negociabil ...

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
4

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea