Casa individuala Giroc
12
2

Casa individuala Giroc

Casă de vânzare Se vinde casă spațioasă, bine compartimentată, perfectă pentru o familie care își dorește confort și posibilitatea de a-și personaliza finisajele. 3 dormitoare 3 băi living open-space cu bucătăria ieșire din living pe terasa din spate dormitor matrimonial cu baie ...

2000 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + balcon tip logie), poziționat pe colț, cu lumină naturală pe tot ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1  FRAIDOR  STR POLONA  TIMISOARA    TEL TRECUT IN POZE
10
12

PROPIETAR VIND GARSONERA ET 1 FRAIDOR STR POLONA TIMISOARA TEL TRECUT IN POZE

VIND GARSONERA PROPIETATE PERSONALA LA ET 1 ZONA FRAIDOR STR POLONA (PENTRU MAI MULTE DETALI MA PUTETI SUNA LA NR TEL ( RUGAMINTE LA TOATE AGENTILE NU VREAU SA COLABOREZ CU VOI .VA MULTUMESC DE INTELEGERE CU BALCON AMENAJAT MODERN SI CU GUST RENOVATA INCEPIND DE LA USA DE INTRARE INSTALATIA ELECTRICA ...

1444 EUR/m2 | 27 m2

FOSTA FABRICA DE ZAHAR, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere
5

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere,parter 56m2,zona pădurea verde,UMT,ocupabil imediat,89.000 negociabil.

1589 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand teren
2
4

Proprietar vand teren

Proprietar vând teren cu o suprafata de 15750 mp ,in Timisoara , zona Solventul,strada Carpenului,aproape de centura .Cu utilitatii,curent electric ,gaz ..Drum de piatra,pret 15 euro mp ,

15,750 m2

Timisoara, Timis

Privat vand teren
3
45

Privat vand teren

Proprietar vand 3.65 ha teren pentru constructii industriale in Calea Sagului Frigorex ,cu drum asfaltat si curent electric in fata pacelei.,.Pretabil pentu parc fotovoltaic Pret 2,50 Euro mp.

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei, Timisoara
10
9

Apartament luminos si spatios de vanzare in zona Lipovei, aproape de strada Holdelor. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si masoara 61 mp (55 mp + 6 mp cele doua balcoane) - Imobilul renovat si utilat (toate finisajele, instalatiile electrice si sanitare schimbate si realizate cu materiale ...

1902 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
2

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach
3
5

Teren 866mp Calea Buziasului Hornbach

Proprietar vand Teren 866mp cu front stradal 19,25m in zona : Calea Buziasului - Hornbach ,strada: Magnoliei , pretabil casa tip duplex sau individuala ! Terenul se afla la asfalt cu toate utilitatile in fata parcelei ! pret: 165.000e.

866 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere B-dul Cetatii
5

Proprietar vand apartament 3 camere B-dul Cetatii

Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând Proprietate versatilă: locuință, cabinet sau pensiune etc
10
19

Casa individuala in zona Aradului, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2006. - suprafata utila de 190 mp. - teren de 450 mp, cu 2 fronturi stradale de 25 17 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din BCA, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - Compartimentare: ...

1658 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin

VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie
9
1

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie

Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...

1167 EUR/m2 | 105 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
1

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Schimb cu apartament
12
6

Schimb cu apartament

Vând sau schimb casă la sat in Localitatea Stamora -Germană județul Timiș cu apartament. Casa este compusă din 2 clădiri: prima clădire are 3 dormitoare,2 sufragerii si 1 baie,a 2-a clădire are o camera ,baie,bucătărie,cămară si terasă.Casa nu este finalizata in totalitate. Pentru mai multe detalii va ...

72 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Complex Doina
9

Complex Doina

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere SD, baie, bucătărie, hol ,balcon, curat, renovat fără îmbunătățiri, et. 4 cu acoperiș nou , Amvelopat exterior și renovată casa scărilor, 4 nivel. Mobilat sau nemobilat , cum se dorește, situat în apropierea de complex Doina ,Calea Sagului.Comision la înțel ...

1475 EUR/m2 | 48 m2

DOINA, Timisoara, Timis

Solventul - Gara de Nord
10
10

Solventul - Gara de Nord

Oportunitate de Afacere !!! Vindem 2 imobile unul in fata la drum renovat, compus din 2 apartamente, avand suprafata utila 230 mp, compus din 6 camere, living, 3 bai, 2 bucatari, garaj acces strada,terasa , curte, Al 2 lea imobil construit 2005, compus din 3 camere 2 bai, 1 bucatarie, gradina , curte ...

819 EUR/m2 | 360 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Teren Mehala Piață
1

Teren Mehala Piață

Oferim spre vanzare, teren în suprafață de 3000 mp, cu front la drum pietruit, F=30 ml.

Timisoara, Timis

Salvează căutarea