Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand teren intravilan
1
7

Vand teren intravilan

Proprietar, vand teren de casa intravilan in localitatea Bazos judetul Timis, suprafata 1439 metri patrati, front stradal 29,34 metri, asfalt, curent, apa curenta.

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Restaurantul Nora,Vila Frumoasa, Merita Văzută 100%,Usor Neg
20
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare în Zona Sagului -Dambovita -Restaurantul Nora,la 7 min pe jos de Choping City și Dedeman,Foarte aproape de toate Mijloacele de transport, De Lidl, Carfour,Bănci, Farmacii, Casă ți Vila, cu Teren de 341 mp, FS de 18 mp, P +E, cu placa beton ,putandu.se face P+2, cu Autorizație ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Sagului-Dambovita,Pretabil pt Clinica,Azil,Gradinita, etc,Merita Văzuta,Neg
20
1

Am Acum De Inchiriat in Zona Sagului-Lidl, la Etajul 4 din 5,O Garsoniera de 27 no, Cu Bucătărie separata,Hol,Baie,este Mobilata DECENT,Utilata, Conform pozelor atasate,Merită Văzuta 100%,E Libera Imediat. Cerem si oferim seriozitate ! Pret Fix 170 E luna .Se cere și Garantie cat o Chirie. .Imobilul ...

2300 EUR/m2 | 300 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret  160.000 E Neg
11
13

Proprietar,Girocului,Casa Caramida din 1980,Teren 400 mp,FS=10 m ,Apa,Gaz,Canal,Pret 160.000 E Neg

Proprietar,Am Acum De Vanzare in Zona Girocului-Nu Departe de Hipermarketul Kaufland ,O Casa de Cărămidă construită în 1980,Terenul este de 400 mp în CF, Front Stradal de 10 m, Apa de la rețea, Canal, Centrala Termică pe Gaz. Casa are 2 camere+1 baie+Bucătărie+Hol,Totul este Nivel Mediu, Fara îmbunătățiri ...

2286 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
3

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPIETAR: Se vinde apartament 2 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 43 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie
20

Vând casă , P + E , Buziașului - Ciarda Roșie

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, apa, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
15
1

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Garsoniera de la proprietar
4
35

Garsoniera de la proprietar

Proprietar vând garsoniera confort 2 renovata complet cu materiale de calitate, aer condiționat geamuri termopan usa metalica. La 30 de metrii mini mall Lidl Jisk etc, loc mare de joaca pentru copii, stație de autobuz Nr 32 in fata blocului. .Str bujorilor nr 160,et 4.Zona cu construcții de blocuri ...

1679 EUR/m2 | 14 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere + pod cât toată suprafața apartamentului,BRAYTIM
9
1

Proprietar vând apartament mobilat si utilat ,3 camere decomandat +pod cât toată suprafața apartamentului la limita teritoriala dintre Timișoara și Giroc. Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial din Giroc an constructie 2020, iar accesul se face de pe Calea Urseni în apropiere de Zone cafe ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Apartament 2 camere, 48 mp, balcon 10 mp, parcare subterană, Calea Torontalului Vox