Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
8

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vânzare ,550mp parcela sau 2Parcele alăturate 1100mp.P+E+M,langa Padurea Verde
1
3

Teren intabilan .Cu suprafața de550mp sau 2Parcele alăturate de 1100mp Front stradal situat într-o zonă în plină dezvoltare,langa Padurea Verde în direcția Timișoara ,Ideal pentru Investiție Mobiliara ,Casa individuală sau Duplex ,pe regim de Construire P+E+M .Acces Facilcatre Timișoara ,Aeroport ...

550 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Timișoara centru
5
3

Casă de vânzare în Timișoara centru

Descoperă noua ta oază de liniște în inima orașului! Situată în zona Elisabetin, la doar 1 km de centrul orașului, această casă recent renovată este ca o casă nouă, oferind confort și stil în fiecare detaliu. Cu un teren de 144 mp, în primăvara și vara, zona se transformă într-un colț verde și plin de ...

3158 EUR/m2 | 38 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi   Braytim, Cartierul Florilor
2
13

PROPRIETAR , vând Casă 4 camere, 2 băi Braytim, Cartierul Florilor

- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...

1397 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

 Casa in Timisoara
2
87

Casa in Timisoara

Proprietar, vand casa în Timișoara, zona Lunei, la curte comuna. Prețul este negociabil. Aproape de Lidl. Izolata la exterior. Toate utilitățile. Centrala pe gaz. Se vinde direct de la proprietar.

1117 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Tm str Grădinarilor, zona Plopi :8340mp intrav.45eur mp,cu utilități,asfalt siCF(6800mp +1540mp )
6
30

Vând 8340mp intravilan 45 euro mp, (392000 euro) proprietar, Timișoara,str.Gradinarilor38a cu toate utilitățile, asfalt ( două Cf-uri alăturate cap la cap :6800mp respectiv 1540mp) Terenul se învecinează cu SC DEPOTM( Grădinarilor 36-38) și e amplasat între str Grădinarilor( cu acces auto lățime ...

8,340 m2

Timisoara, Timis

vand casa P+M
7
1

vand casa P+M

vând casă an Timișoara zona Ronaț construcție 2015 P+M 6camere 4 bai cu toate utilitățile gazul este pe strada teren 591mp acte la zi

1594 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând garsonieră
5
7

Proprietar vând garsonieră

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi
8
1

Apartament cu 4 camere, 2băi-Pestalozzi

De vanzare apartament cu 4 camere decomandat, spatios, pozitie excelenta, aproape de Complexul studentesc, Facultatea de medicina, la 10 min de centru, amenajat si utilat complet, vedere pe doua parti, centrala termica proprie, doua bai, camerele sunt spatioase, geamuri termopan, usa metalica, situat ...

1100 EUR/m2 | 100 m2

Complex%252bStuden%2525c8%25259besc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului
9
4

Apartament cu 3 camere, 2 băi-Torontalului

De vanzare apartament cu trei camere, confort 1, intr un bloc cu 4 etaje: -situat pe artera principala, cu vederea in spatele blocului - decomandat, doua bai, din care una de serviciu si o baie mare cu cada -balcon deschis cu intrare din living - camerele sunt spatioase si luminoase, etajul este intermediar, -detine ...

1421 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%
10
2

Apartament cu 4 camere, 3 băi -Zona Dorobanți Comision 0%

De vânzare apartament cu 4 camere, 3 băi, dressing, balcoane. Imobilul se află în zona Dorobanti, este renovat complet, schimbat gresie,parchet, uși, grupuri sanitare. Situat la etajul 4, apartamentul 81mp este compus din: bucătărie cu living open space, baie, dormitor matrimonial cu baie si dressing ...

1047 EUR/m2 | 127 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%
17
2

Apartament cu 2 camere-Giroc Future Residence Comision 0%

De vânzare apartament cu 2 camere, 50mp, parcare proprie, balcon. Imobilul este situat în cartierul rezidențial Future Residence lângă Lidl Giroc. Se vinde mobilat și utilat, centrală proprie, aer condiționat, masină de spălat vase, masină de spălat rufe, bucătărie făcută la comandă. Prețul este de ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare. 95

Casa de vanzare.

Vand jumate de duplex pe Calea Aradului. Pret 140000 euro. Tel. .Schimb cu apartament 3 camere plus diferenta.

933 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand APARTAMENT in vila istorica Zona Josefin, Strada Preyer, la parter foarte inailt, 4 camere
3
17

Persoana fizica, vand apartament in vila istorica, cu drept de proprietate, in Zona Josefin, pe Strada Preyer, aproape de colt cu Bulevardul Iuliu Maniu (fosta strada Resita). Locatie este ideala atat pentru locuinta, cabinet medical, birou notarial, policlinica etc.... sau ca investitie, având un potențial ...

1507 EUR/m2 | 102 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 5 camere
6
5

Apartament 5 camere

!!! NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE !!! Vand apartament 93m2, in zona Dambovita Timisoara. Apartamentul are 5 camere, o bucatarie, 2 balcoane, 2 bai, 2 camari de depozitare. Are centrala proprie, apometre pe ambele coloane, gresie si faianta in bucatarie, bai si pe hol. Este la etajul 4 din 4 , ...

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vand TEREN industrial depozit productie intre Dumbravita si Giarmata
2
1

Vand teren intravilan cu destinatie industriala depozit productie in suprafata de 4382m2. Situat intre Almira si Hamilton Continental. Accesul se face din Str. Hella Corporate, approx 100m pe drum de piatra. Se poate ajunge de pe DJ691 or Centura orasului Timisoara. Nu ezitati sa ma contactati pentru ...

Timisoara, Timis

 Apartament 1 cameră, centrală , mobilat și utilat, zona Lipovei!
6
9

Apartament 1 cameră, Centrală termică proprie, mobilat și utilat, zona Lipovei! Localizare: Timișoara, Str. Petre Olariu zona Lipovei Suprafață construită: 21,43 mp Etaj: Parter din P+4 Detalii: Mobilat și utilat complet Centrală termică proprie Ideal pentru locuire sau investiție ...

2211 EUR/m2 | 18 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand  duplex lipovei britis scholl  aradului
7
2

vand duplex lipovei britis scholl aradului

proprietar vand duplex zona Lipovei Aradului( Armoniei )5 camere in imediata apropiere de Brits scoll , posibil mobilat,3 locuri de parcare , poziționare foarte bună,magazine școli grădiniță în apropiere, relații suplimentare la telefon

2363 EUR/m2 | 135 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...

625 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 180000 euro
6
6

Casa Giroc 180000 euro

Va propun spre vazare o casa moderna , situată într-o zonă liniștită din Giroc , cu acces facil și poziționare excelentă , având acces de pe două străzi imobilul este compartimentat astfel : 3 dormitoare spațioase 3 băi oferind confort sporit pentru o familie bucătărie living luminos ...

1500 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea