2 camere decomandat Giroc
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
11 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
11 mai
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro
1556 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
9 mai
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
11 mai
PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...
1308 EUR/m2 | 65 m2
Steaua, Timisoara, Timis
10 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand teren 11600 mp , in Timisoara langa Uzina de Apa str. Lavandei, toate utilitatile in fata parcelei.
11,600 m2
Timisoara, Timis
azi 08:19
Vind teren 1508 m loc de casă în satul Cornesti aproape de Timișoara 15 km și într-o zona foarte frumoasa și liniștită
1,507 m2
Timisoara, Timis
azi 08:16
Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...
1400 EUR/m2 | 65 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 08:09
Propietar inchiriez cu contract anaf aceasta garsoniera doar ca acuma au nenorocit-o chiriașii și nu mai am nerv sa o readuc la cum arata în pozele acestea când le-am dat-o este la et 4 cu acoperis în calea sagului lângă restaurant Nora are 15 mp utili o dau cu doar 600 de lei chirie lunara și 1000 de ...
2133 EUR/m2 | 15 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 08:08
vind garsoniera in zona umt strada Babadag nr8 ap 31
43 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 08:06
Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.
1619 EUR/m2 | 21 m2
Timisoara, Timis
azi 07:57
Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon
4,982 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 07:52
Proprietar vând sau schimb cu diverse livadă mixtă formată din 4 parcele de teren intravilan în suprafață de 16000m cu fs de 85m,ca utilități gaz,curent, apa, canalizare ,asfalt, vecini, livadă formată din mere,pere,piersici, nectarine, prune, cirese, cirese amare, vișine, caise, smokine, ...
16,000 m2
Timisoara, Timis
azi 07:49
Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...
1598 EUR/m2 | 187 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 07:45
Decomandat, suprafața de 56 mp. situat la et. 9 din 10 cu o panorama deosebita. Blocul este izolat termic recent, este situat langa abator, stație de tramvai, parcul Karlsruhe. Se vinde complet mobilat și utilat cu frigider, plită electrică, masină de spălat, climă. Disponibil imediat. Este ideal pentru ...
2018 EUR/m2 | 56 m2
Timisoara, Timis
azi 07:45
Vand aparatment cu o camera 32 mp,la mansarda anul constructie 2009.Calea Buziasului str.venus nr.27 (poarta e Aem).complet mobilat (centrala termica si clima). Pret: 54000 Euro Negociabil Tel:
1688 EUR/m2 | 32 m2
Timisoara, Timis
azi 07:44
Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil
2206 EUR/m2 | 34 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 07:41
Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !
10 EUR/m2 | 30 m2
Cetate, Timisoara, Timis
azi 07:41
Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro
1761 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 07:41
SunBelt Residence UPDATE CONSTRUCȚIE | STADIUL ACTUAL Lucrările la SunBelt Residence bloc de apartamente cu 2 și 3 camere, plus spații comerciale la parter au avansat constant, iar astăzi vă prezentăm situația actuală direct din șantier. - Ce este FINALIZAT până în acest moment: 1 Structura de ...
Mehala, Timisoara, Timis
azi 07:37
Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...
1607 EUR/m2 | 196 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 07:37
Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...
2000 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 07:37
De vanzare 2 case in aceeasi curte sau schimb cu casa mai mica+diferenta(valabil doar cu casa in zona Elisabetin), casa mare P+E+M, 8 camere, 4 bai, 2 bucatarii, 4 dormitoare, la parter inaltimea camerelor este de 3 metri, pretabila pensiune, clinica, sediu de firma si casa P+E, 5 camere, 2 bai, bucatarie, ...
1286 EUR/m2 | 350 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 07:37
Vă oferim spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata apropiere ...