Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând casă 3 camere curte 860 m + gradina 2000 m, Giarmata Vii
5
3

De vânzare casa aflată în curs de renovare, recent mansardata cu acoperiș nou , lemn, țiglă ceramică structura solida și multiple posibilități de amenajare. Casa și curtea au suprafață de 860 metri pătrați, gaz, curent, apa, canalizare, iar gradina 2000 metri pătrați

2383 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate
10
2

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate

OCAZIE UNICĂ VÂNZARE URGENTĂ -ULTRACENTRAL VALABILĂ DOAR PANA 1 Iunie 2026..pt ca am deja 2 clienți cu oferte si cea mai mare ofertă castigă apartamentul mobilat la cheie+ poate fi folosit ca o afacere prin închiriere.. NU STIU DACA MAI EXISTA ASA OFERTĂ IN TM! GRĂBITI-VĂ! Demisol înalt luminos ...

1457 EUR/m2 | 81 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara
10

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara

De Vânzare 3 Camere Zona Lipovei, Timișoara Zonă frumoasă și liniștită Parcare Amenajată Recent Dotări: - Interfon - Ușă Metalică - Centrală Proprie (pe gaz) - Termostat Ambiental WIFI - Aparat De Aer Condiționat - Iluminat Cu Led (ConsumRedus) Hol 1 - Cămară - Vinotecă - Cuier Închis - Frigider Samsung ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei, Timisoara
10
8

Apartament luminos si spatios de vanzare in zona Lipovei, aproape de strada Holdelor. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si masoara 61 mp (55 mp + 6 mp cele doua balcoane) - Imobilul renovat si utilat (toate finisajele, instalatiile electrice si sanitare schimbate si realizate cu materiale ...

1902 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare casa, (2 apartamente). 3+3 camere,curte,garaj,anexe,curent trifazic
1
1

De vanzare o casa mare compus din 2 apartamente (proprietari separati) Front stradal aproximativ 19 m Apartament din fata: - 105 mp locuibil, 3 camere, baie, bucatarie, hol, antreu, camara de alimente. Curent trifazic, garaj (35mp) si anexe, pivnita ( 12mp ) Garajul si anexele sunt construite din caramida ...

1778 EUR/m2 | 185 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand casa in Giarmata Mare
7
9

Vand casa in Giarmata Mare

Proprietar, vand casa cu teren in Giarmata Mare.Casa are suprafata construita de 198 mp, teren 1348 mp,situata central pe 2 fronturi stradale asfaltate.Casa are acoperis tigla metalica,izolata termic, detine clima , centrala termica, geamuri , usi termopan, 3 sobe teracota functionale.Casa dispune de ...

884 EUR/m2 | 198 m2

Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vânzare
3

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
1

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Promovat
16
2

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
2

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara
10
8

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara

Proprietar, vând apartament decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele, lângă Piața Unirii. La doar câteva minute de Iulius Mall și Școala Gimnazială nr. 16, acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru o familie sau pentru cei care își doresc să ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia 6

Proprietar vand teren intravilan pentru casa Pischia

Proprietar vand parcela de teren intravilan in Pischia, pentru constructie de casa individuala sau duplex, cf individual, acces facil, utiltati in apropiere, regimul de inaltime este de s+p+1+m, pot 35%, suprafata parcelei este de 848mp, front stradal 23m, pentru alte informatii ma puteti contacta telefonic, ...

848 m2

Timisoara, Timis

678 mp. teren str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96 colt cu str. Sanzaienelor Dafinului
6
45

De vanzare teren de 678 mp. situat in zona Calea Urseni, pe str. Nicolae Stoica de Hateg nr. 96, Terenul are 2 x Fronturi stradale de 14,54 ml. la str. N.S de Hateg si 36,43 ml. la str. Sanzaienelor Dafinului

678 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan de vinzare
2
10

Teren intravilan de vinzare

TEREN INTRAVILAN SUPRAFATA 842 MP .SITUAT IN JUDETU TIMIS . COM DUMBRAVITA . STR MIGDALULUI IDENTIFICAT PRIN CF 413720 .

842 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 cameră, mobilat utilat, mansardă, str. Lorena, vis a vis de parc
6
27

Proprietar vând garsonieră situată la mansardă într-un bloc izolat termic, vis a vis de parc (Str. Lorena nr. 1, Timișoara), ideală pentru locuit sau investiție: Suprafață totală: 22 mp Ușă metalică la intrare Aer condiționat Mașină de spălat Frigider Pat + mobilier Cabină de duș + baie utilată ...