1 camera Dambovita 56000
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro
1556 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
9 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1556 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
9 mai
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...
2000 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 15:22
Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...
1766 EUR/m2 | 47 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
7 mai
Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...
1750 EUR/m2 | 56 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
ieri 12:29
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...
2762 EUR/m2 | 101 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 04:35
+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...
1872 EUR/m2 | 47 m2
Șagului, Timisoara, Timis
azi 04:35
31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...
1550 EUR/m2 | 20 m2
Timisoara, Timis
azi 04:35
Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...
2000 EUR/m2 | 36 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 04:35
Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...
1910 EUR/m2 | 67 m2
Aradului, Timisoara, Timis
azi 04:35
. + ( ) ...
1740 EUR/m2 | 50 m2
Circumvalațiunii, Timisoara, Timis
azi 04:35
Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp
2315 EUR/m2 | 27 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 04:34
Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...
1592 EUR/m2 | 49 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 04:34
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
azi 04:34
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 04:34
Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, încălzire centralizata si panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...
1722 EUR/m2 | 54 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 02:59
Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...
1722 EUR/m2 | 54 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 02:58
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012
1792 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:40
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:34
Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...
580 EUR/m2 | 150 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:03
Proprietar vand teren intravilan 1.88 ha pe calea Buziasului in spate la Munax 58euro mp(negociabil)
Timisoara, Timis
ieri 22:42
Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .
1806 EUR/m2 | 36 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 22:39
Vand garaj cu CF ,in baterie,17 mp,curent,iluminat,polite pe perete,langa stadion.Pret negociabil.
Timisoara, Timis
ieri 22:32