Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
8

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
2

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa dintre Biserici
7
34

Casa dintre Biserici

Casa de vanzare, Casa la tara, Timisoara-Lugoj, judetul Timis. Casa dintre biserici se află intre Timisoara si Lugoj, la 52 km de Timișoara și la 27 km de Lugoj, în sudul dealurilor Lipovei. De o parte a casei este o biserică greco-catolică, închisă. De cealaltă parte este o biserică ortodoxă, renovată ...

580 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare! 6

Teren intravilan de vânzare!

Proprietar vand teren intravilan 1.88 ha pe calea Buziasului in spate la Munax 58euro mp(negociabil)

Timisoara, Timis

Vand apartament cu o camera
4

Vand apartament cu o camera

Vand apartament cu o camera, confort 1, decomandat , 36m Bul. Dambovita, timisoara. Cumpus din: camera, baie, bucatarie, hol, camara si balcon inchis. Centrala proprie. 65000 . Tel . dupa ora 16 .

1806 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garaj zona Stadion 25

Garaj zona Stadion

Vand garaj cu CF ,in baterie,17 mp,curent,iluminat,polite pe perete,langa stadion.Pret negociabil.

Timisoara, Timis

Promovat
Teren constructii Sacalaz - 642mp
3

Teren constructii Sacalaz - 642mp

Persoana fizica - Vand parcela de teren pentru costructii case in Sacalaz, cu suprafata de 642mp. Negociabil pentru o oferta ferma. Front stradal 33m.

642 m2

Timisoara, Timis

Teren cu casa de vânzare Calea Girocului
2
2

Teren cu casa de vânzare Calea Girocului

Proprietar ofer spre vânzare teren cu casa pentru investiții in zona Calea Girocului.Teren format din 2 parcele identice în suprafață totală de 5754 mp și casa cu anexe cu suprafață utila 100 mp.Front stradal la 4 benzi 23 m, lungime teren 250 m intravilan. Regim înălțime P+2 etaje,utilități apa,curent, ...

2,877 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând închiriez 4 locuri de parcare subteran.Localizare- Soarelui-Florin Medeleț 14
6
6

Vând sau închiriez 4 locuri de parcare subteran, zona Soarelui, Str.Florin Medeleț, nr.14. Exista posibilitatea amenajarii unui spațiu de depozitare.Preț 10.000 Euro loc de parcare.

Timisoara, Timis

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 85.000
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 85.000

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Tm str Grădinarilor, zona Plopi :8340mp intrav.45eur mp,cu utilități,asfalt siCF(6800mp +1540mp )
6
30

Vând 8340mp intravilan 45 euro mp, (392000 euro) proprietar, Timișoara,str.Gradinarilor38a cu toate utilitățile, asfalt ( două Cf-uri alăturate cap la cap :6800mp respectiv 1540mp) Terenul se învecinează cu SC DEPOTM( Grădinarilor 36-38) și e amplasat între str Grădinarilor( cu acces auto lățime ...

8,340 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând teren agricol 2,59 ha în Făget, jud. Timiș   poziție foarte bună
1

Vând teren agricol 2,59 ha în Făget, jud. Timiș poziție foarte bună

Proprietar, vând teren agricol extravilan situat în Făget, în zona din spatele fostei baze de recepție, cu acces facil către Calea Lugojului. Suprafață totală: 2,59 hectare (25.900 mp)
 Parcelele: A2544 1 și A2544 3
 Coordonate GPS: 45.8446184, 22.1614673 Terenul este compact și se pretează pentru: - ...

25,900 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
10
1

Apartament 4 camere

Persoana fizica vand apartament 4 camere, etaj 4 din 5, decomandat, suprafata 90 mp, plus 2 balcoane 10 mp, din care 1 inchis cu sistem glisant. Centrala proprie, 3 clime, termopane Salamander tripan si rulouri exterioare, izolatie interioara cu rigitherm pe pereti exteriori, parcare securizata cu bariera. ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
10

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
9

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

de vânzare

de vânzare

Loc Dumbravita,et 2,vedere pe 2 parti,2 balcoane, 2 locuri de parcare. Apartamentul este foarte frumos,cine doreste, detalii si foto in privat. Va rog sa-mi scrieti,si va contactez eu.

2014 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Buziasului, case cu potential, zona linistita
9
11

Buziasului, case cu potential, zona linistita

Va prezentam pentru vanzare 2 case de caramida intr-o singura curte ,din zona Lunei, care ofera sansa de a realiza un camin ideal pentru doua familii sau pentru cei interesati de un proiect de renovare intr-o zona linistita de case. Este o proprietate cu potential ridicat, cu acces facil catre centrul ...

1984 EUR/m2 | 126 m2

Lunei, Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
7

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti
8
14

Proprietar, vand apartament cu o camera in zona Dorobanti

Vand apartament cu o camera, cu centrala, cheltuieli f mici la intretinere!!! Se vinde mobilat si utilat. Bucatarie utilata, aragaz, cuptor, blat de granit, masina spalat vase, masina de spalat, pat cu saltea de latex memory foam. Are 35 metri utili, este la etajul 4 din 5 ( cu mansarda) Balconul este ...

2286 EUR/m2 | 35 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
5
8

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam, canapea de piele, bucatarie utilata, fereastra intre ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea