Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vând terenuri industriale
7
1

Vând terenuri industriale

Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...

25,000 m2

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren intravilan Timișoara
3
10

Teren intravilan Timișoara

Se vand doua parcele teren in Timisoara (zona plopi) Str Aurel Peteanu nr17 (800)mp si nr 19 (698)mp Detali la tel.

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,40 mp,Bloc 2001,Sagului-Steaua,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Neg
14
7

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
5

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2545 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vânzare !
3

Teren intravilan de vânzare !

Vând teren de 2000 mp pentru construcție în spate la Vox pe calea torontalului !mai multe detalii la telefon

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Mobilat și Utilat Super Lux !!! Timisoara - Lipovei
10

Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...

2790 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere in bloc recent finalizat Bd Simion Barnutiu
13
6

Proprietar vand apartament cu 3 camere in blocul realizat de societatea CAMPEADOR recent finalizat, situat pe strada Samuil Micu, zona BD Simion Barnutiu. Apartamentul este compus din 3 camere si 2 terase in suprafata totala de 90,2 mp. Apartamentul este mobilat iar terasa in suprafata de 20.2 mp este ...