Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1210 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
4

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
3

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2379 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vând apartament
7
16

vând apartament

apartament 2camere decomandat la partier,54 metri pătrați lipovei centrală calorifere noi,termopane pereți placați interior mai trebuie pus gresie faianță , ușile interioare, sau schimb cu mai mic

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Oferta!!!!!!!!
1
9

Oferta!!!!!!!!

SUPER OFERTA!!!PROPRIETAR VAND TEREN 5000 m2 LA SAG, ZONA MANASTIRII,TOATE UTILITATILE,. PRET NEGOCIABIL

Timisoara, Timis

Casa de vacanta in Toscana-Italia
5
23

Casa de vacanta in Toscana-Italia

Vând casa de vacanță in Toscana Italia satul Brandeglio .Zona este foarte frumoasă ,la 20 km cum se coboară in jos de la sat este o stațiune balneară cu ape termale ,mai in jos la poalele muntelui se afla cea mai importanta comuna din zona ,la aprox 70 km este orașul Pissa cu turnul din Pissa ,iar la ...

567 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc, cartier exclusivist de lux
5
15

Vand parcele de teren pentru bloc (locuinte colective), cu suprafete cuprinse intre 765 mp si 940 mp, in zona Braytim - Giroc, in continuarea stazilor Magnoliei si Daliei care sunt in curs de asfaltare in acest an, cu fronturi stradale de aproximativ 20 - 22 ml, la cateva minute de mers pe jos de supermarket, ...

Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb
10

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timişoara zona Ronaţ. Casa dispune de bucătărie,living,birou,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m. curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară şi cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar
12
13

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar

Casa cu valoare istorică impresionează prin arhitectura deosebită în stil Secession, fiind singura de acest gen din zonă,care încă păstrează strălucirea din origini. Casa are o suprafață de 90 mp, cu 2 dormitoare generoase 1 living, bucătărie, baie mare cu geam, hol și cămară de alimente. Este la ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa,3 camere,garaj,anexe,curent trifazic , de la proprietar
12
19

DE VANZARE: Casa intr-o curte bifamiliara. (Si vecinul este dispus sa vanda,dar acest lucru se discuta cu el.) Ambele proprietati au CF separat si sunt vandute de catre proprietar. Casa are 105 mp locuibil si este compusa din 3 camere mari, antreu, bucatarie, baie, camara de alimente si o pivnita de ...

1729 EUR/m2 | 107 m2

Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin