Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
10

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
casa Giroc 155000
5
10

casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727 ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

2056 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Mansardă, Calea Aradului, Direct Proprietar, 95.000
8
3

Vând apartament cu 3 camere la mansardă, situat în zona Calea Aradului, lângă Piața Verde una dintre cele mai accesibile și căutate zone din Timișoara. Apartamentul este parțial mobilat și utilat, este luminos, cu camere bine proporționate și un hol generos. Detalii Principale: - Suprafață utilă: ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului
13
11

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului

Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...

1607 EUR/m2 | 196 m2

Aradului, Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
20
11

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Prințul Turcesc - Lunei, Timisoara, Timis

Teren clisura Dunării
6

Teren clisura Dunării

Vând teren intravilan 1100 mp cu 13m deschidere la Dunăre, podul gorni,comuna Sichevita sau pot schimba cu imobiliare in Timișoara.

1,100 m2

Timisoara, Timis

Teren cu vila si spatiu comercial in zona Fabric pe malul Begai
3
2

Proprietar vand teren 1205 mp cu spatiu de locuit la etaj: 4 camere, baie si spatiu comercial la parter,120 mp pe nivel, la parter 2 cabinete medicale. Spatiu comercial prestari servicii 150 mp, h 4 m, functional, apa, grup sanitar, dus, curent trifazic, canalizare, gaz, parcare in curte, 3 fronturi ...

2385 EUR/m2 | 390 m2

Timocului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2509 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2509 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

vand apartament
8
6

vand apartament

vând apartament decomandat lângă spitalul de copii LUIS Țurcanu etajul 2 mobilat utilat, centrala proprie, balcon mare, debara, termopane, ușa metalică, clima, bloc din cărămida. Merită văzut.

2464 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
3

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2379 EUR/m2 | 140 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

vând apartament
7
16

vând apartament

apartament 2camere decomandat la partier,54 metri pătrați lipovei centrală calorifere noi,termopane pereți placați interior mai trebuie pus gresie faianță , ușile interioare, sau schimb cu mai mic

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Oferta!!!!!!!!
1
9

Oferta!!!!!!!!

SUPER OFERTA!!!PROPRIETAR VAND TEREN 5000 m2 LA SAG, ZONA MANASTIRII,TOATE UTILITATILE,. PRET NEGOCIABIL

Timisoara, Timis

Casa de vacanta in Toscana-Italia
5
23

Casa de vacanta in Toscana-Italia

Vând casa de vacanță in Toscana Italia satul Brandeglio .Zona este foarte frumoasă ,la 20 km cum se coboară in jos de la sat este o stațiune balneară cu ape termale ,mai in jos la poalele muntelui se afla cea mai importanta comuna din zona ,la aprox 70 km este orașul Pissa cu turnul din Pissa ,iar la ...

567 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand parcele de teren pentru bloc in zona Braytim - Giroc, cartier exclusivist de lux
5
15

Vand parcele de teren pentru bloc (locuinte colective), cu suprafete cuprinse intre 765 mp si 940 mp, in zona Braytim - Giroc, in continuarea stazilor Magnoliei si Daliei care sunt in curs de asfaltare in acest an, cu fronturi stradale de aproximativ 20 - 22 ml, la cateva minute de mers pe jos de supermarket, ...

Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
4

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb
10

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț fara schimb

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timişoara zona Ronaţ. Casa dispune de bucătărie,living,birou,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m. curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară şi cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar
12
13

Casă cu valoare istorică direct de la proprietar

Casa cu valoare istorică impresionează prin arhitectura deosebită în stil Secession, fiind singura de acest gen din zonă,care încă păstrează strălucirea din origini. Casa are o suprafață de 90 mp, cu 2 dormitoare generoase 1 living, bucătărie, baie mare cu geam, hol și cămară de alimente. Este la ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa,3 camere,garaj,anexe,curent trifazic , de la proprietar
12
19

DE VANZARE: Casa intr-o curte bifamiliara. (Si vecinul este dispus sa vanda,dar acest lucru se discuta cu el.) Ambele proprietati au CF separat si sunt vandute de catre proprietar. Casa are 105 mp locuibil si este compusa din 3 camere mari, antreu, bucatarie, baie, camara de alimente si o pivnita de ...

1729 EUR/m2 | 107 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea