Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1210 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vindem casă in Timișoara
5
5

Proprietar, vindem casă in Timișoara

Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...

2196 EUR/m2 | 214 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament la casa în Elisabetin   Strada Cozia
7

Apartament la casa în Elisabetin Strada Cozia

Se oferă spre vânzare un apartament situat într-o zonă foarte bună din Timișoara Elisabetin, pe Strada Cozia, la câteva minute de centru. Proprietatea are o configurație rar întâlnită: * apartament de 45 m utili * spațiu suplimentar demisol de 45 m nu este finisat * Intrare separata cu terasa ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Casa la pret de apartament in Mircea cel Batran - de la proprietar
9
28

Se vinde casă in oras, zona Mehala - Mircea cel Batran, pe strada Moise Dobosan. Ideală pentru locuit sau investiție, situată într-o zonă liniștită din Timișoara. Accesul in curte se face de pe strada pietonala Turnul Rosu. * Suprafață casă: 50 mp * Curte individuală: 50 mp * Pod util: 40 mp * An constructie: ...

2360 EUR/m2 | 50 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, zona Lunei - direct proprietar
8
5

Apartament 3 camere, zona Lunei - direct proprietar

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Fabric, zona Lunei , intr-un imobil construit in anul 1989, DIRECT PROPRIETAR. - suprafata utila - 80 mp utili + 2 balcoane - etajul 4 din 4, cu acoperis de tigla - 2 bai - 2 balcoane inchise cu termopan - centrala proprie cu gaz - ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Vand teren intravilan Timișoara zona centrala 690 mp din totalul de 3500 mp. 44

Vand teren intravilan Timișoara zona centrala 690 mp din totalul de 3500 mp.

Vand urgent teren de 690 mp în zona ultracentrala, în curte mare de 3500 mp., aproape de Catedrală. Preț negociabil puțin peste 50% (jumătate) din prețul din grila notariala. Pentru primul potențial cumpărător fac suprareducere de preț!! VA ROG SUNATI PE WHATSApp pe numarul

690 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vând imobil
10
13

Vând imobil

Oricine care dorește informații !?se poate doar la față locului!! Cine nu despune de acești bani sa nu încerce să ne contacteze!!! Prețul este (fixxxx) 2000 euro mp pretul este fix locatie se afla in Timisoara pe artera principala , zona Aradului , viza-vi complexului Dacia service front stradal 37 ...

1999 EUR/m2 | 531 m2

Timisoara, Timis

vand teren 12000 m.p
4
4

vand teren 12000 m.p

terenul este in zona industreala , in str. cu Shell Gaz, str. ion Slavici, viz-vi de fabrica B&G, pretul pe m.p 115 euro PRET FIX ;teren se afla la strada principala cu front stradal 38 m.l , prin fata trece gaz, canalizare, apa curenta, stalpi de curent , la 30 de m trece tamvaiul din Fraiedrof, ...

12,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar
7
1

Apartament 2 camere Giroc Girocului direct de la proprietar

Apartament cu 2 camere direct de la proprietar, situat la granita dintre Giroc si Timisoara in apropierea benzinariei ESO. Apartamentul este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM
10
2

proprietar vând apartament - Calea Buziasului - AEM

Proprietar! De vânzare apartament in Calea Buziasului, cu 2 dormitoare, living open space cu bucatarie extinsă prin balcon, 1 baie, 2 holuri mici, centrala proprie, clima, mobilat și utilat. Total 54 mp, etaj 4 din 4, deasupra cu pod, decomandat, cu acces din hol în fiecare cameră. Distanța mica fața ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

5 minute de mall
1
36

5 minute de mall

Proprietar, schimb apartament 3 camere zona Dacia, etaj 2 (langa scoalile gimnaziale nr.18, 24, 26) balcon si logie, cu casa la maxim 20 km de Timisoara

1655 EUR/m2 | 55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
3

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Apartament 2 camere parter, necesita renovare

Vand apartament cu 2 camere, suprafata de 54mp, fara balcon. Incalzirea este de la Colterm dar se poate instala centrala. Necesita renovare

1389 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Vând casa zona blascovici
5
2

Vând casa zona blascovici

Vând casa zona blascovici Curte +garaj private Casa dispune de 2 camere 1 baie 1 bucătărie și debara Zona este foarte liniștită și aproape de orice punct de interes din oraș

2778 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest
1
17

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest

Proprietar, vand apartament spatios (160 mp) in cladire din caramida, cu acoperis de tigla. Construcție 1980. 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 cămară, 2 holuri, 2 balcoane mari. Garaj propriu plus o garsoniera, la parterul clădirii, ce dispune de camera, baie si bucatarie. Apartamentul si garsoniera au ...

2313 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1585 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Salvează căutarea