Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
19

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
4

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa in zona Modern
1

vand casa in zona Modern

Vând casă veche in zona Modern, strada Moise Nicoara 22A. Terenul are 750 mp, pe teren sunt două construcții cu întrări separate, prima are 100mp amprenta la sol și are nevoie de renovare totală, a doua este un apartament cu o cameră, bucătărie și baie, de aprox 50 mp.

1923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
11
20

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1696 EUR/m2 | 56 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Vand proiect pentru o casa unifamiliala Parter + Mansarda, 1.299 E !
7
16

Buna ziua ! Vand proiect complet pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter + Mansarda. Casa are o suprafata construita de 70.91 mp si o suprafata construita desfasurata de 141.82 mp. Proiectul este ideal pentru o familie uzuala cu 2 copii si ...

Timisoara, Timis

Vand proiect de arhitectura si structura pentru o cladire tip Duplex.
9
10

Buna ziua ! Vand proiect de arhitectura si proiect de rezistenta pentru o cladire tip Duplex, parter + etaj la pretul de 1.499 Euro. Cladirea are o suprafata construita totala (parter + etaj) de 367 mp, o latime de 14 m si o lungime de 14.45 m. De asemenea, oferim proiectare de arhitectura, proiectare ...

Timisoara, Timis

Proprietar Vând Apartament  cu 3 camere mobilat si utilat  langa Prefectura|Medicina
10
7

Proprietar Vând Apartament cu 3 camere mobilat si utilat langa Prefectura|Medicina

Direct de la proprietar! Fara comision sau intermediari! Apartament cu 3 camere situat in spatele Prefecturii aproape de Facultatea de medicina. Este mobilat si utilat, gata de mutare! Zona centrala linistita, cu Parcul copiilor in proximitate si la cateva minute pe jos de centrul Timisorii! Se poate ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !
5
37

Vand proiect pentru o casa Parter, 1.099 Euro !

Buna ziua. Vand proiect pentru autorizare (arhitectura, structura si instalatii) pentru o casa unifamiliala in regim Parter Casa are o suprafata construita de 109.35 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela cu suprafata mica. Arh. Pap Mircea ...

Timisoara, Timis

Vand proiect DTAC, arhitectura + structura, pentru o casa Parter, pret 899 Euro
9
17

Buna ziua. Vand proiect de arhitectura si structura, pentru autorizare (DTAC), pentru o casa unifamiliala in regim Parter, pe structura din lemn, la pretul de 899 E. Casa are o suprafata construita de 96 mp. Proiectul este ideal pentru o familie cu 1 sau 2 copii si se preteaza in special pe o parcela ...

Timisoara, Timis

Oferim proiectare de arhitectura, rezistenta, instalatii, geo, topo, avize (Mediu, DSP), etc.
10
56

Buna ziua ! Ofer proiectare de arhitectura de la 3 E mp si proiectare de rezistenta de la 3 E mp. Ofer toate serviciile necesare pentru obtinerea autorizatiilor de constructie : verificator proiecte, expertiza tehnica, proiectare de instalatii, studiu geotehnic, ridicare topografica, avize (Mediu, ...

Timisoara, Timis

Teren industrial in Timisoara Calea Sagului - zona Monlandys, acces direct la DN59 - 17000mp
2
1

Proprietar, persoana fizica, vand teren industrial in Timisoara, Calea Sagului - zona Monlandys, in apropiere de centura Timisoara Sud. Terenul are o suprafata de 17.000 mp si are acces direct la DN 59 cu un front stradal de 230 m. Terenul se vinde direct de la proprietar. Pret - 45 euro mp negociabil ...

17,000 m2

Timisoara, Timis

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu
5
6

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu

Vând garsoniera Timișoara et4 C.Brailoiu Nr.7,etj.4,12mp cu baie inclusă vis a vis de secția 2 poliție.Pret.25000 euro negociabil.Tel.

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand 32100 mp calea sagului , PUZ APROBAT, zona de sport și agrement+ industriale
2
7

Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ  APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.
3
9

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.

  VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Toscana, zona Ronat
10

Proprietar - Apartament 2 camere - Vila Toscana, zona Ronat

Exclus agentii! Propriertar - de vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ronat Str. Bruxelles. Locuința are o suprafață utilă de 42 mp si balcon de 16 mp și este amplasată la etajul 2 din 3 etaje, în cadrul Complexului Toscana construit in 2011. Apartamentul este complet mobilat și utilat, ...

2143 EUR/m2 | 42 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Casa P+M din 2000,Zona Freidorf-Inainte de Liceul Auto,Merita Văzută Sigur,243.000 E Neg
20
8

PROPRIETAR, Am acum de Vânzare în Zona Freidorf Înainte de Liceul Auto,Casa Tip Vila P+M+Pod înalt Izolat cu Spuma Poliuretanica+Vata Bazaltica,construita in anul 2000 ,este din Cărămidă Porotherm+Bolțari,Cu urmatoarele Caracteristici : - suprafata utila totala Aprox 166 mp ,{ 83 mp utili jos+83 mp ...

1464 EUR/m2 | 166 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
1

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

casa de vinzare 3

casa de vinzare

Vind propietate formată din 2 case situate chiar pe B'dul Cetății,suprafata totală 560 m2.Locatie Ideală ptr.Domiciliu +Afacere.Mai multe Detalii in privat.Nr..Contact

1920 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Extravilan 6

Extravilan

VIND 10 HA PAMINT EXTRAVILAN IN SANNICOLAU MARE

Timisoara, Timis

Salvează căutarea