Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Dambovita 78000
5
3

2 camere Dambovita 78000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
2

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc
5
2

Vând apartament cu 2 camere - Complex studentesc

Decomandat, suprafața de 56 mp. situat la et. 9 din 10 cu o panorama deosebita. Blocul este izolat termic recent, este situat langa abator, stație de tramvai, parcul Karlsruhe. Se vinde complet mobilat și utilat cu frigider, plită electrică, masină de spălat, climă. Disponibil imediat. Este ideal pentru ...

2018 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu o camera
6
2

Vand apartament cu o camera

Vand aparatment cu o camera 32 mp,la mansarda anul constructie 2009.Calea Buziasului str.venus nr.27 (poarta e Aem).complet mobilat (centrala termica si clima). Pret: 54000 Euro Negociabil Tel:

1688 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Locuinte moderne cu un desing special creat doar pt tine !!!
4

SunBelt Residence UPDATE CONSTRUCȚIE | STADIUL ACTUAL Lucrările la SunBelt Residence bloc de apartamente cu 2 și 3 camere, plus spații comerciale la parter au avansat constant, iar astăzi vă prezentăm situația actuală direct din șantier. - Ce este FINALIZAT până în acest moment: 1 Structura de ...

Mehala, Timisoara, Timis

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului
13
9

Vand vila individuala Timisoara-Calea Aradului

Vand fara comision vila individuala zona Calea Aradulu-Lipovei 7 minute de Mall.Vila are 7 camere.Parter hol ,living,bucatarie inchisa,dormitor.,birou,baie, debara,garaj cu acces direct in casa terasa,etaj 4 dormitoare hol mare-living 2 bai,3 balcoane,pod.curte amenajata gazon Garaj mare .Strada asfaltata ...

1607 EUR/m2 | 196 m2

Aradului, Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
20
6

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vand casa mare pretabila pensiune sau clinica si casa de locuit, in aceeasi curte
9
8