Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă mare-individuală,Dumbrăvița
20
5

Vilă mare-individuală,Dumbrăvița

De vanzare vila individuala,deosebita ,construita in anul 2012,cu 5 camere,3 bai,garaj dublu ,sala hobby cu baie,piscina.Casa este ideala pentru o familie si pregatita complet spre a fi predata cu toate cele necesare. Materiale de construcie, finisaje si obiecte de mobilier de inalta calitate. Atentie ...

1982 EUR/m2 | 280 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 56000
4
4

1 camera Dambovita 56000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră Zona Dâmbovița la parter , posibilitate de centrală , are termopane , rulouri , preț 56000 euro

1556 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!
10
8

Vand sau inchiriez o casa. Pret negociabil!

VAND SAU INCHIRIEZ O CASA, situata la sala olimpia. Anul constructiei 2000. Casa are suprafata construita de 210 mp, parter si etaj. Curtea cu gradina in jur de 370 mp. Casa este formata din 5 camere, 2 holuri, 2 bai, o bucateria cu o camera de servit masa, 4 camere si bucaterie sunt complet mobilate, ...

1662 EUR/m2 | 210 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament  ultracentral
4
57

Proprietar vând apartament ultracentral

Proprietar vând apartament cu 5 camere, 2 băi, bucătărie i boxă. Suprafață de aproximativ 115 m2, ultracentral, lângă Piața Unirii; cu centrală termică proprie, izolație, ferestre termopan, curte interioară cu drept de parcare pentru locatari. Ideal pentru închiriere în regim turistic.

1478 EUR/m2 | 115 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 34000euro negociabil. Tel.

1619 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena
3
2

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena

De vânzare teren + casă din cărămidă construită în 1917 acoperișul este căzut se poate demola parțial iar peretele de la stradă să rămână gard Terenul este la Dunăre în mijlocul satului casa are curent și o fântână în curte Front stradal 21.7m Lungimea de 32.1 Din casă se văd vapoarele care navighează ...

720 m2

Timisoara, Timis

Vînd teren intravilan construibil
10
15

Vînd teren intravilan construibil

Plec din țară,Teren intravilan Construibil,intre case, Dragsina, curent electric cu contor 220 v pe parcela i ,737 mp, front 18 m, apă Aquatim pe parcela Eventual schimb,etc ..26550 E.. schimb cu mașina,etc ..ofer primesc diferență Primesc casa cărămidă,renovabila, max ,25 km de Timișoara,ofer diferență ...

737 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Teren Blașcovici Timișoara
6
18

Teren Blașcovici Timișoara

Terenul are o suprafață de 500 metri pătrați. Terenul se află pe Strada Corina Irineu 3. Măsurătorile topografice sunt trecute în CF .Prețul este negociabil. Art. 1 Procentul maxim de ocupare a terenului (78) Pentru utilizările admise - 35%, Art. 2 Coeficientul de utilizare maxim a terenului (80) ...

500 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Timisoara
16
6

vand casa in Timisoara

Vand in exclusivitate fara comisiom casa in Timisoara zona Lunei aproape de Casa de Pensii . cu suparfata de de 70 mp cu curyr proprie format din hol bucatarie cu camara cu acces in pod,baie,2 camere plus o camera mica anexe.Casa este de caramida se poate mansarda.Este locuibila ,dar necesita renovare.Are ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
9

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
3

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Vand teren 647m2 Strada Fedra
1
8

Vand teren 647m2 Strada Fedra

Vand teren intravilan, 647m2 pe Strada Fedra

647 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului?  ? central, , informații suplimente  la telefon !
1

Proprietar vând cavou.in cimitirul Cosminului? ? central, , informații suplimente la telefon !

Cimitirul Cosminului spzine Parohiei Elisabetin! Cavoul are.8 locuri libere

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Proprietar, VÂND
5
3

Proprietar, VÂND

PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...

2600 EUR/m2 | 20 m2

Bastion, Timisoara, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
2

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...