Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex pe parte in Ghiroda
10
8

Proprietar vand duplex pe parte in Ghiroda

vând duplex în Ghiroda pe parter cu toate utilitățile mai multe INFO la tel

1600 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall
8
18

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall

Proprietar vand apartament 2 Camere renovat situat la 10 minute de Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie prevazuta cu vana și geam de aerisire, living și dormitor. Dispune de gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar vând casă,OFERTA
8
23

Proprietar vând casă,OFERTA

Vând casă 2 camere decomandate, hol,bucătărie,baie cu toate utilitățile,centrală proprie pe gaz. Uși,geamuri termopan.Totu este renovat recent. Suprafața totală este de 50,5 mp plus pivniță proprie care este cât suprafața casei în care se poate amenaja încă un apartament. Casă dispune de spațiu verde ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu o cameră, zona Buziașului
8

Proprietar vând apartament cu o cameră, zona Buziașului

Se oferă spre vânzare apartament cu o cameră, situat la mansardă, în zona Buziașului, pe strada Recoltei nr. 11, într-o zonă liniștită, cu acces facil către principalele puncte de interes din zonă (AEM, Continental, sensul AEM, mijloace de transport în comun, magazine și servicii). Detalii principale: Suprafață ...

1905 EUR/m2 | 21 m2

AEM, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare
10
2

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare

Apartament cu 3 camere ,decomandat confort 1 in zona Iuliu Maniu. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui unui imobil cu 8 etaje cu lift modernizat. Are o suprafata utila de 65mp, an construcție 1983, baie cu duș, WC servici, doua balcoane, renovat complet in 2022, sistem de încălzire centralizat, cu ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Casa familiala de vanzare
10
5

Casa familiala de vanzare

Vând casa familiara compusa din 2 corpuri. Clădirea principala are 4 camere, 2 bai, 1 bucătărie, 1camara, holuri, casa scarii. În curte este o clădire separata compusa din garaj, baie de serviciu și magazie la parter, iar la etaj este un apartament format din bucătărie oopen space cu camera de zi, dormitor, ...

2400 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

Vand spatiu comercial 624mp
3

Vand spatiu comercial 624mp

Vand spatiu comercial situat in zona 1 Timisoara pe doua strazi principale C-tin Brancoveanu- ciprian Porumbescu compus din 6 magazine ,curte ,3 apartamente ,10 grupuri sanitare ,curent trifazic ,gaz,apa,canalizare,centrala termica. Spatiul este bine situat pentru activitati comerciale,etc.cu mansarda ...

2500 EUR/m2 | 624 m2

Timisoara, Timis

 Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare
18
4

Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare

COBALT imobiliare va prezinta un apartament cu 2 nivele, situat intr-un bloc ANL construit in 2003, cu suprafata utila de aproximativ 70 mp. Acest apartament ofera un spatiu generos si o configuratie practica pentru a satisface toate nevoile dumneavoastra. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
11

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin
10
8

Proprietar. Vand apartament zona Iosefin

VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...

1050 EUR/m2 | 180 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Vila in Dudestii Noi
5
5

Vila in Dudestii Noi

INVESTIȚIE INTELIGENTĂ + LOCUINȚĂ DE VIS, LA UN PREȚ IMBATABIL! Dudeștii Noi la doar 15 km de Timișoara | 8 km de A1 Vilă modernă P+M+Pod (2018), gândită perfect pentru cei care vor confort + venit. Ideală pentru locuință + afacere (magazin, birouri, depozit, atelier etc.). Spațiu care face diferența: 480 ...

417 EUR/m2 | 480 m2

Timisoara, Timis

Central in Complex zona A, totul NOU, 80 mp, High-Level-Comfort, comision 0%
20
2

Când dai peste un astfel de apartament (Comision 0%) , e clar că nu e pentru toata lumea, e pentru cineva care vrea mai mult decât patru pereți... vrea calitate, confort și un loc unde fiecare detaliu contează. E genul de locuință în care ai plăcerea să trăiești, nu doar să locuiești! Poti inchiria (AIRBNB) ...

1994 EUR/m2 | 80 m2

Complexul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera etaj1 UMT
9
22