Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:06
Anunțuri promovate – Vezi toate
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:06
Vând teren cu destinație rezidențială 554 mp, front 18m orientare sud, în Sânmihaiu Român în cartier nou zona Livada Bănateana cu utilități realizate efectiv curent electric, drumuri de acces, iluminat stradal. Rețea apă lucrari în curs de execuție extindere cartier. Canalizare, asfalt și gaz posibilitate ...
554 m2
VEST, Timisoara, Timis
18 mai
Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m
Timisoara, Timis
ieri 10:54
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
ieri 01:25
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Terent pt casă cu suprafată de 632 mp și 18 ml front stradal în moșnița veche zona pădurea bistra direct dela Proprietar .( Fără utilități ) Detalii la tel
632 m2
Buzias, Timisoara, Timis
azi 20:41
De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...
1727 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 20:24
Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 20:23
Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...
1915 EUR/m2 | 82 m2
Cetatii, Timisoara, Timis
azi 20:23
Proprietar vand apartament cu 3 camere in Calea Girocului semidecomandat, confort 1 , model mare,etaj 2,balcon inchis cu termopan,geam la baie, wc servici,ceas de gaz independent. Apartamentul se vinde mobilat, este intr-un imobil izolat termic, in apropiere de scoala nr.25,parc,mijloace de transport ...
1746 EUR/m2 | 65 m2
Timisoara, Timis
azi 20:14
Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...
1308 EUR/m2 | 65 m2
Steaua, Timisoara, Timis
azi 20:14
Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055
2521 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
azi 20:13
Proprietar vând apartament cu o cameră în Timișoara, zona AEM. Apartamentul are 34 mp, etaj 4, imobilul se afla in bloc cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala. Se vinde mobilat și utilat. Prețul este 62 000 euro.
1824 EUR/m2 | 34 m2
Timisoara, Timis
azi 20:08
La adresa din Macilor se afla 2 case (una veche la strada si una noua noua in spate), racordate la toate utilitatile ambele fiind locuibile. Casa noua este izolata cu polistiren de 5cm, are beci-crama, parter, etaj si mansarda. Mai exista o anexa unde se afla un garaj, atelier si sala destinata intretinerii ...
1792 EUR/m2 | 240 m2
Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis
azi 19:53
proprietar vând garsonieră zona Soarelui complet mobilata și utilată etaj 4 bloc cu acoperiș trei apartamente pe etaj tel
2892 EUR/m2 | 13 m2
Timisoara, Timis
azi 19:52
ap 2 cam.centrala ,clima se vinde mobilat sau nemobilat
2222 EUR/m2 | 45 m2
Timisoara, Timis
azi 19:41
proprietar vand Apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane Mobilat & Utilat Zona Lipovei, Timișoara Cauți un loc care să te facă să te simți acasă din prima clipă? Dacă îți dorești un cămin luminos, generos, modern și gata să te muți, acest apartament poziționat într-una dintre zonele ...
1929 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 19:35
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 19:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 19:26
Vând casa 135 mp Compusa din 3 camere baie bucătărie living Hol Teren 780 mp Casa are toate utilitățile Canalizare gaz încălzire centralizata Centrala are 2 anii în a se afla în garanție Curte mare Gradina mare Casa se afla în Moravita județ Timis Detalii la telefon
500 EUR/m2 | 135 m2
Timisoara, Timis
azi 19:20
De Vânzare 3 Camere Zona Lipovei, Timișoara Zonă frumoasă și liniștită Parcare Amenajată Recent Dotări: - Interfon - Ușă Metalică - Centrală Proprie (pe gaz) - Termostat Ambiental WIFI - Aparat De Aer Condiționat - Iluminat Cu Led (ConsumRedus) Hol 1 - Cămară - Vinotecă - Cuier Închis - Frigider Samsung ...
2167 EUR/m2 | 60 m2
Timisoara, Timis
azi 19:12
Vindem teren in zona Lipovei,limitrofe, suprafața totală 3200mp,ideal pt dezvoltare imobiliara.
4,174 m2
Timisoara, Timis
azi 19:09
Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...