Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
10

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.
12
20

Comision 0%. Bloc Nou. Gradina proprie. Timisoara-Sagului.

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 50 mp utili + GRADINA PROPRIE, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret ...

2080 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Reducere pret !!! 1|2 Duplex Urseni | P+1 | Comision 0% !
9
2

Reducere pret !!! 1|2 Duplex Urseni | P+1 | Comision 0% !

COMISION 0%! Agentia imobiliara Gruici Estate propune spre vanzare jumatate de duplex spațios, luminos și foarte bine construit, finalizat în anul 2023, in Urseni pe strada Ramet. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Situat într-o zonă liniștită, proprietatea ...

1600 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

Apartamente Sanandrei | 1 Camera | Bloc Nou | P+2E | Comision 0%!
10
3

COMISION 0% | APARTAMENTE SANANDREI | P+2E Proiect rezidențial nou în Sanandrei vânzare cu comision 0% de la cumpărător. Apartamente de tip STUDIO (1 cameră) și APARTAMENTE CU 2 CAMERE (living open-space cu bucătăria) și SPAȚII COMERCIALE, amplasate într-un cartier nou rezidențial al comunei Sanandrei, ...