1 camera Dambovita 62000
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
21 mai
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
21 mai
3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...
1867 EUR/m2 | 75 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
21 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând casă doua camere bucătărie baie termopane gresie faianță hol boxa.Totul contorizat .Aproape piata Iosefin tramvai autobus firobuz.Pret 75000 de euro.Telefon
1875 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
azi 16:56
PROPRIETAR: Vând un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 44 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare. Bucătăria a fost transformată ...
2091 EUR/m2 | 44 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
azi 16:49
Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit, necesita renovat. Vanzare 1500 EUR. m2 .
1500 EUR/m2 | 40 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 16:42
Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.
32,100 m2
Timisoara, Timis
azi 16:41
VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.
32,100 m2
Timisoara, Timis
azi 16:41
Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timişoara zona Ronaţ. Casa dispune de bucătărie,living,birou,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m. curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară şi cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...
16 EUR/m2 | 138 m2
Timisoara, Timis
azi 16:36
Vand teren intravilan cu destinatie industriala depozit productie in suprafata de 4382m2. Situat intre Almira si Hamilton Continental. Accesul se face din Str. Hella Corporate, approx 100m pe drum de piatra. Se poate ajunge de pe DJ691 or Centura orasului Timisoara. Nu ezitati sa ma contactati pentru ...
Timisoara, Timis
azi 16:34
Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...
1906 EUR/m2 | 53 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 16:25
Proprietar vand o parcela de 652 mp teren pt locuinte, in Timisoara, front stradal 20m, zona Torontalului, Metro 2, str. Ioan Isac, nr. 23, cu utilitati in apropiere. Zona de locuinte cu functiuni complementare, regim de inaltime construibil D+P+1E+M, POT 35%.
652 m2
Timisoara, Timis
azi 16:12
PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...
1893 EUR/m2 | 75 m2
Timisoara, Timis
azi 16:02
Vând teren intravilan zona Torontalului, pe strada Treviso, nr.12. Terenul este situat pe colț. Terenul este compus din: 685mp teren intravilan și 203mp spațiu verde adiacent cu CF. Două fronturi stradale. 51.861m și 18.786m. Drum asfaltat recent până în apropierea puzului. Utilități foarte aproape ...
888 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 16:01
Proprietar vând casă poziție centrală în Giarmata Mare : 5 camere +anexe ,suprafață construită 198 mp ,teren 1348 mp ,2 fronturi stradale asfaltate ,gradina mare .Casă are 5 camere ,2 bai,2 holuri climă, centrală gaz , cablu tv ,țiglă metalică ,izolată termic ,3 sobe teracotă funcționale, ...
884 EUR/m2 | 198 m2
Timisoara, Timis
azi 15:57
vând acest teren de 2800 mp la 7 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.
2,800 m2
Timisoara, Timis
azi 15:56
Când dai peste un astfel de apartament (Comision 0%) , e clar că nu e pentru toata lumea, e pentru cineva care vrea mai mult decât patru pereți... vrea calitate, confort și un loc unde fiecare detaliu contează. E genul de locuință în care ai plăcerea să trăiești, nu doar să locuiești! Poti inchiria (AIRBNB) ...
1994 EUR/m2 | 80 m2
Complexul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis
azi 15:41
De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...
1727 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 15:40
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 15:40
Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...
2647 EUR/m2 | 68 m2
Freidorf, Timisoara, Timis
azi 15:40
Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...
2258 EUR/m2 | 66 m2
Timisoara, Timis
azi 15:40
1840 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 15:40
Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...
3176 EUR/m2 | 170 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 15:40