Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand casa tip duplex
7
9

Proprietar vand casa tip duplex

Proprietar vând 2 apartamente în duplex (stil mediteranean) la cheie, totul nou. Pret 149.000 euro jumătate. Toate utilitățile functionale: curent, gaz, apa, canalizare, internet, etc. Suprafața utila 88mp Teren 310mp per apartament. Hol, 2 dormitoare, 2 bai, living cu bucatarie (open space), terasa ...

1693 EUR/m2 | 88 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

loc de casa
5
4

loc de casa

Vand sau schimb teren intravilan in vatra satului Mosnita Vechie 2212mp front strsdal 42.38m , parcelabil cu toate utilitatile la poarta . Cu o casa in Timisoara

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall
7

Apartament 3 camere, Aradului aproape de Iulius Mall

Persoana fizica vindem apartament cu 3 camere pe Calea Aradului langa Bioclinica. Apartamentul este in bloc de 4 etaje, cu acoperis si izolat termic. Este decomandat, igienizat acum 2 ani, are 2 bai, 3 clime, instalatia electrica refacuta, parchet triplu stratificat in living si pe hol. Boxa renovata ...

2091 EUR/m2 | 66 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand SAD , open space,ideal cabinet, comercial,birouri, si nu numai...
6
2

Vand spatiu comercial,SAD PREMIUM,105 MP util + 125 MP in fata spatiului (TERASA , PARCARE SAU EXPUNERE),str, NUFERILOR (IOAN TUCULESCU),curent trifazic,apa-canal,gaz,gresie-faianta,clima,centrala gaz,alarma,camere video,internet-tv, rulouri siguranta intrare,doua cai de acces,iluminare led,suprafata ...

2048 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

INCHIRIEZ  spatiu comercial SAD
10
1

INCHIRIEZ spatiu comercial SAD

INCHIRIEZ SAD PREMIUM ,open space ,grup sanitar,birou,total 225 mp , 105 mp util + 7 locuri de parcare,125 mp (terasa sau expunere marfa) ,toate utilitatile,gaz,apa-canal,trifazic,internet-tv,clima,alarma,camere video,rulouri siguranta intrare,doua cai de acces,suprafata vitrata mare,multa lumina naturala,zona ...

10 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

proprietar...negociabil
10
1

proprietar...negociabil

Acest apartament de 65 mp se află la etajul 4 dintr-un bloc cu 4 etaje, construit în 1988 cu acoperișul proaspăt renovat.Dispune de 2balcoane, debara și bucătărie separată, 2 bai. Încălzirea se realizează cu centrală pe gaz. Proprietatea este în drept de proprietate și disponibilă din 30 martie 2026. Amplasați-vă ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias
2

Vand spatiu comercial P+E,localitatea Varias

Vand spațiu comercial P+E,Sc 800 mp, Su- 700 mp, St - 700 mp. Parterul este închiriat, etajul este renovat la stadiu de gri. Utilitati: curent trifazic, gaz, canalizare,apa curenta, parcare. Pretabil pentru urmatoarele domenii de activitate: clinica, supermarket, birouri, spatii locative, etc. Este ...

514 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vând că în zonă Freidorf
19

Vând că în zonă Freidorf

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare Teren: 500 mp (Front stradal: 12 m) Suprafață utilă casă: 68 ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp
5
4

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp

Vand teren zona industriala pe calea Torontalului, 2300 mp cu urmatoarele utilitati: - canalizare - curent - drum asfaltat - teren imprejmuit - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat - terebul este imprejmuit - fundatie- elevatie- gard- porti pietonale + porti glisante Terenul ...

2,300 m2

Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in Calea Buziasului
8
4

Apartament 2 camere de inchiriat in Calea Buziasului

Apartament de închiriat în Calea Buziașului, Etaj 3 , bloc anvelopat , gaz, Preț 330 E

9 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Direct proprietar vând apartament 3 camere
7
1

Direct proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere, decomandat, et 4 din 4, Zona Cetății colț cu Stelelor, 69mp, fără acoperiș dar fără probleme, centrală proprie , aer condiționat.

1725 EUR/m2 | 69 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Teren intravilan Dumbravița
2
1

Teren intravilan Dumbravița

Proprietar, vând 1222 mp în Dumbrăvița pe str.Apuseni.

1,200 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Vand teren Ronat, parcela A894
2
15

Vand teren Ronat, parcela A894

Vand 1.09 ha teren pe Timisoara, Zona Ronat in parcela A894. Lungime 160 m, latime 70 m, in zona sunt facute puzuri. Terenul se afla la 300 m in camp fata de Strada Comoarei. Pret 10 metru patrat. Proprietar

Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea