Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
13
3

Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001

1688 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren de vanzare
2
1

Teren de vanzare

Proprietar,Vand teren in Bencecul de sus in suprafata de 3000 mp. Pretul este de 30 euro mp negociabil. Apa,curent, internet cu posibilitate de parcelare ce catre viitorul proprietar datorita si drumului public lateral terenului.

Timisoara, Timis

teren intravilan
5

teren intravilan

Parcela de teren intravilan situata intre Mosnita Noua si Albina, la doar 500m de Drumul Judetean 592! Parcela are 703 mp, situate într-o zonă în plină expansiune, cu acces facil din strada Ștefănești. Prețul este de 65EUR mp TVA INCLUS, iar în acest pret este inclusă promisiunea contractuală pentru ...

703 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere
6

apartament 3 camere

proprietar vând apartament 3 camere decomandat, baie, bucătărie, boxa, et.1 , neamenajat.

1600 EUR/m2 | 75 m2

Modern, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății
5
1

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății

Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament
5
7

Proprietar vând apartament

Se vinde direct de la proprietar apartament in zona medicina, situat la et 1 din 4, cu vedere pe 3 părți, 4 camere, 2 bai, balcon și garaj inclus pe cf ul apartamentului. Apartamentul a fost renovat complet in 2009 și se vinde utilat și semimobilat. Pentru detalii, informații suplimentare și vizionare ...

2644 EUR/m2 | 87 m2

Bastion, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
8
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Telefon

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp. 1

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare imobiliara, suprafața totală 3200mp.

Vindem teren in zona Lipovei,limitrofe, suprafața totală 3200mp,ideal pt dezvoltare imobiliara.

4,174 m2

Timisoara, Timis

Vand sau schimb casa in Timisoara
9
8

Vand sau schimb casa in Timisoara

Persoana fizica , vând sau schimb cu spații comerciale sau apartamente, casa într-o zonă excelenta, P+M pe fosta strada Lidia , Timisoara, suprafață construită la sol 100 mp, suprafața la etaj 71 mp (total 171mp). Anexa construita, trecută în CF de 27 Mp ( anexa construită în 1988) Suprafața terenului ...

2000 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita
20

Apartament cu 3 camere, bloc nou, etajul 2,Dumbravita

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera, ATENEO mobilat, Calea Torontalului - direct Proprietar
10
9

Un apartament de tip studio, Et. 3, cu bucătărie generoasă open space cu Electrocasnice incluse (Aragaz,Frigider). Apartamentul se află în cartierul rezidenţial Ateneo, aproape de supermarketul LIDL. Dotările apartamentului includ: Centrală proprie cu încălzire în pardoseală, Baie cu vana, Clima, gresie, ...

3000 EUR/m2 | 40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casă nemțească de vânzare 23

Casă nemțească de vânzare

Vănd casă nemțească pe strada Cozia cu intrare comună, 2 camere, suprafață construită 90m, teren 300m, preț150.000euro

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

De vânzare teren cu hală 4

De vânzare teren cu hală

Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro

645 EUR/m2 | 1,008 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1