Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 1442 mp Timisoara
2

Teren 1442 mp Timisoara

Vand lot de teren intravilan 1442 mp situat in Timisoara la iesirea spre Sacalaz, la drum pietruit, chiar langa Centura Vest care este in constructie, 39 euro mp, acte la zi. comunicare doar pe email sau mesaj publi24.

1,440 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului
9
14

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului, etajul 3 din 4, zona linistita, strada Grigore T. Popa. Blocul dispune de centrala proprie pe gaz. Se vinde cum se vede in poze.

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

teren intravilan 2500 mp C.Torontal
8
6

teren intravilan 2500 mp C.Torontal

vand teren intravilan,2500 mp cu Fs.30 m pe C.Torontalului ,inainte de Aviasan,zona de vile,utilitati in fata parcelei,strada asfaltata.Pret 200 euro mp neg.inf. .

Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
24

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
10
9

Vand apartament 4 camere

Cu suprafata generoasă de 111mp utili,et.1,curte comuna,hol de acces,baie si toaleta de serviciu,bucătărie, cămară de alimente si rafturi,gresie,faianță,parchet,geamuri termopane si jaluzele aluminiu,plasa,usa siguranta cu închidere in patru parti,centrala gaz dar si teracote,una Gioconda,terasa si garaj(suprafata ...

1802 EUR/m2 | 111 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni
8
4

Casa tip duplex 4 camere de vanzare Calea Urseni

Proprietar vand duplex cu 4 camere si 2 bai, terasa acoperita si acces auto in curte, suprafata 103 mp utili, toate utilitatile Compartimentare: - parter: 1 dormitor, 1 baie, living spatios, spatiu depozitare sub scara cu usa, bucatarie (care se poate si inchide daca se doreste) terasa acoperita de 13 ...

1796 EUR/m2 | 103 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

PROPRIETAR vand duplex in Mosnita, locatie excelenta, toate utilitatile, finalizat
10
4

PROPRIETAR vand 1 2 duplex in Mosnita, cartier Serena 3, situat la 500 metri de noul LIDL de pe Drumul boilor. Regim de inaltime P+Pod cu placa de beton. Suprafata utila 75 mp + terasa acoperita de 15 mp, teren 315 mp, front stradal 9 ml, acces auto. Constructie noua finalizat în 2026, caramida Porotherm, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Am de vanzare duplex despărțit prin garaj, in Timisoara, complet mobilat și utilat, proprietar
10
4

Proprietar, vand apartament în duplex despartit prin garaj, 187 mp suprafata utila și teren 294 mp cu ieșire din indiviziune în CF, în zona Freidorf, Dâmbovița; vecinatati Shopping City, Calea Sagului. Finisajele sunt de calitate superioara, dispune de toate utilitățile, sistem smart home, se vinde ...

1598 EUR/m2 | 187 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Casa p+m 220mp teren 420 mures-brancoveanu
10
3

Casa p+m 220mp teren 420 mures-brancoveanu

Vand Casa P+M in Timisoara , Str. Mures - Brancoveanu ,parter: dormitor 1 20mp, dormitor 2 20mp, living 28mp,dining 12mp, bucatarie 24mp ,baie dormitor 5mp, wc servici 1,5mp, baie nr 3 4mp, camera tehnica 18mp, mansarda compusa din o camera 60mp , loc depozitare 8mp, baie 12mp. Toate incaperile au ...

1886 EUR/m2 | 220 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Proprietar vând Proprietate versatilă: locuință, cabinet sau pensiune etc
10
19

Casa individuala in zona Aradului, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2006. - suprafata utila de 190 mp. - teren de 450 mp, cu 2 fronturi stradale de 25 17 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din BCA, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - Compartimentare: ...

1658 EUR/m2 | 190 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!
8
13

Proprietar, vând apartament complet mobilat și utilat cu disponibilitate imediata! 2 dormitoare,luving,hol, bucătărie cu separe, baie, balcon deschis, la etajul 2, centrala proprie,izolat, geamuri termopan , suprafața 75 m.p. Apartamentul este situat la curte, cu spațiu verde,grill în curte .Apartamentul ...

5 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa   Giroc, Calea Urseni
12
4

Proprietar vand duplex modern, mobilat complet, curte + terasa Giroc, Calea Urseni

Proprietar persoana fizica fara comision Telefon: Pret: 164.900 euro - negociabil Duplex modern, complet mobilat si utilat Giroc, zona Calea Urseni, strada Galbenelelor (strada va fi asfaltata anul acesta). Toate utilitatile. Duplex modern, ideal pentru mutare imediata, fara investitii suplimentare, ...

2170 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
11

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
10

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa in Dumbravita
10

Casa in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii
18

Vand jumatate de Duplex in Giarmata Vii

De Vânzare: Jumătate Duplex la Cheie Giarmata Vii | Finisaje de Calitate & Eficiență Energetică Vă propunem spre vânzare o jumătate de duplex modern, cu regim de înălțime Parter + Etaj, situat într-o zonă excelentă și liniștită din Giarmata Vii. Proprietatea este complet finalizată, se predă la cheie ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea