Garsoniera Dambovita 45500 euro
ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012
1978 EUR/m2 | 23 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1978 EUR/m2 | 23 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...
2069 EUR/m2 | 58 m2
Timisoara, Timis
azi 06:40
Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...
1796 EUR/m2 | 250 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
14 mai
Casă modernă de vânzare în Timișoara ideală pentru locuință multifamilială sau firmă Strada Ulpia Traiană Nr 107 Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită situată în Timișoara, finalizată în anul 2025, construită pe un teren generos de 628 mp și având o suprafață construită de 213,4 mp. ...
2196 EUR/m2 | 214 m2
Șagului, Timisoara, Timis
ieri 20:44
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
- Suprafață construita136 mp - Teren: 210 mp - Compartimentare : P + E + Pod izolat - Tip: casă de mijloc, fără perete comun - Ansamblu de 4 case insiruite, an constructie 2013 - Calorifere, centrala proprie, aer conditionat - Racordata complet la utilitati (Aquatim), apometre, contor gaz Locație premium ...
1397 EUR/m2 | 136 m2
Timisoara, Timis
azi 07:03
Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !
10 EUR/m2 | 30 m2
Cetate, Timisoara, Timis
azi 07:02
Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil
2206 EUR/m2 | 34 m2
Dacia, Timisoara, Timis
azi 07:01
Decomandat, suprafața de 56 mp. situat la et. 9 din 10 cu o panorama deosebita. Blocul este izolat termic recent, este situat langa abator, stație de tramvai, parcul Karlsruhe. Se vinde complet mobilat și utilat cu frigider, plită electrică, masină de spălat, climă. Disponibil imediat. Este ideal pentru ...
2018 EUR/m2 | 56 m2
Timisoara, Timis
azi 07:01
Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro
1761 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 07:01
Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4. Preț: 34000euro negociabil. Tel.
1619 EUR/m2 | 21 m2
Timisoara, Timis
azi 06:47
Apartament 2 camere mobilat, foarte luminos, open space, direct de la proprietar, în North Star Residence ansamblu apreciat din zona Aradului, cu acces rapid la mijloacele de transport, supermarketuri, școli, parcuri și activități sportive. Situat la etajul 9 din 10, cu vedere panoramică spre oraș (SV) ...
ARADULUI, Timisoara, Timis
azi 06:44
Vand teren in dudesti noi 684 m cu 2 fronturi, utilitati la poarta,strada asfaltata ,pret 35500 euro. Telefon . Terenul este imprejmuit cu gard.
Timisoara, Timis
azi 06:40
2069 EUR/m2 | 58 m2
Timisoara, Timis
azi 06:40
Vand teren la Dudesti noi,684 m cu utilitati in fata portii la pretul de 35500 euro, strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard.Telefon
Timisoara, Timis
azi 06:39
Teren de vanzare in Dudesti Noi in apropierea sali de sport toate utilitatile,strada asfaltata,2fronturi stradale. pret 35500 euro negociabil.Telefon m2,imprejmuit cu gard.
Timisoara, Timis
azi 06:39
Vând apartament spațios,luminos,vedere pe 2 părți, la 2 minute de Shopping City, aproape de stația de tramvaie, 2 min de școală și grădiniță, lângă piata Flavia și Aurora, în apropiere magazine, bănci, într-o zonă liniștită între blocuri cu parcare ecologica. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , cu ...
1629 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 06:28
- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA - - 80.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - Casa individuala ...
625 EUR/m2 | 128 m2
Timisoara, Timis
azi 03:40
PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...
1673 EUR/m2 | 75 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 03:03
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 01:34
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc