Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
13

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
8

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
12

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand teren in Fratelia 719 m2 cu casa veche pe teren.
4
66

Vand teren in Fratelia 719 m2 cu casa veche pe teren.

Vand teren in Fratelia, Str. Chisodei, 719 m2, front stradal 10,85 m, cu apa, canalizare, curent iar gazul e in fata casei. Pe teren se afla o casa veche din vaiugai.In apropiere se afla un complex cu magazine: Lidl, Pepco, Jysk. Strada liniștita cu vecini de treaba. Pret 120000 Euro, Tel. ...

Fratelia, Timisoara, Timis

Particular vând apartament.
10
7

Particular vând apartament.

8Vând apartament la parter în zona Girocului, drum secundar martir Ioan Stanciu, 59.14 mp ,decomandat cu centeală proprie, izolație termică comunitară, compus din 3 camere , terasa , parchet, gresie,fără infiltrați de apă cu vedere față spate 2 apartament pe nivel ,spațiu între trotuar şi bloc precum ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

proprietar
5

proprietar

Ap are 50mp ,complet mobilat si utilat , in apropiere este lidl,kaufland școală , magazine , spitalul județean la 5 minute de mers pe jos , apartamentul este din bca +rigips ( pereti exteruori sunt din bca + nu se aude zgomot de la vecini este foarte bine izolat este la mansarda + clasa energetica ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Casa de tip duplex în Giroc!
10
2

Casa de tip duplex în Giroc!

De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...

1,600 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 66mp freidorf timisoara
9
10

Vand apartament 66mp freidorf timisoara

Vand apartament 2 camere si bucatarie inchisa , 66 mp.. Apartamentul se afla in apropiere de Lidl si Profi si de statia de autobuz.. Acesta are centrala proprie si aer conditionat

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena
3

Teren intravilan Dunăre Divici Comuna Pojejena

De vânzare teren + casă din cărămidă construită în 1917 acoperișul este căzut se poate demola parțial iar peretele de la stradă să rămână gard Terenul este la Dunăre în mijlocul satului casa are curent și o fântână în curte Front stradal 21.7m Lungimea de 32.1 Din casă se văd vapoarele care navighează ...

720 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala situata in zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului
8
11

Va ofer spre vanzare o casa individuala construita in anii 1930, situata in Timisoara, zona Olimpia-Stadion, Piata Tineretului, avand o suprafata utila locuibila de 110 mp. Este formata din doua camere, bucatarie, o baie si la demisol 3 camere, conform RLV-ului anexat. Zonele de acces terasele sunt acoperite. ...

3182 EUR/m2 | 110 m2

STADION, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...