1 cameta Dambovita 62000
ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1771 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
17 mai
Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...
1333 EUR/m2 | 90 m2
Girocului, Timisoara, Timis
ieri 14:15
De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783
1643 EUR/m2 | 56 m2
Calea Urseni, Timisoara, Timis
ieri 12:47
Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...
1350 EUR/m2 | 100 m2
Steaua, Timisoara, Timis
17 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg
1708 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012
1887 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:14
ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012
1545 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012
1651 EUR/m2 | 53 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012
1771 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012
1582 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 02:13
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 01:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 01:26
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 01:25
Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...
18 m2
Timisoara, Timis
azi 01:23
vand casa individuala solida, zona linistita,doua fronturi stradale, pereti grosi caramida,izolata termic,suprafata constru ita 150m,3camere,hol mare, hol mic,bucatarie,baie camera alimente,curte ,garaj,2 locuri parcare, poarta acces auto,poarta acces pietoni,gradina in fata casei,incalzire centrala ...
1200 EUR/m2 | 150 m2
Elisabetin, Timisoara, Timis
azi 01:13
CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012
1292 EUR/m2 | 120 m2
Timisoara, Timis
azi 00:37
Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...
25,000 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:41
unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...
1875 EUR/m2 | 80 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
ieri 23:29
Se vand doua parcele teren in Timisoara (zona plopi) Str Aurel Peteanu nr17 (800)mp si nr 19 (698)mp Detali la tel.
Timisoara, Timis
ieri 23:19
Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 40 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...
1713 EUR/m2 | 40 m2
Șagului, Timisoara, Timis
ieri 23:11
- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...
766 EUR/m2 | 128 m2
Timisoara, Timis
ieri 23:01
PROPRIETAR, vând urgent garsonieră situată în zona Bucovina, 20 m2, mobilată și utilată, exact ca in poze. Este aproape de magazine, parcuri, farmacii, Iulius mall. Etajul 4 din 4. Bloc cu acoperiș, casa scării renovată acum 2 ani. 11 apartamente pe scara. Este compartimentată astfel, hol, baie, camera, ...
2545 EUR/m2 | 20 m2
Bastion, Timisoara, Timis
ieri 22:42
Vând teren de 2000 mp pentru construcție în spate la Vox pe calea torontalului !mai multe detalii la telefon
Timisoara, Timis
ieri 22:33
Proprietar , vând apartament cu 2 camere având o suprafață utilă de 62 m2 și plus terasă de 15 m2 și un loc de parcare în complexul de blocuri Adora Forest . Apartamentul este mobilat și utilat super Lux și totul este absolut nou cu un design deosebit de frumos mobilierul din Living are încorporat ...
2790 EUR/m2 | 62 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
ieri 22:31